روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبر جدید از نقل و انتقالات پرسپولیس/ بازیکن محبوب ماندنی شد از منبع افکار. "

خبر جدید از نقل و انتقالات پرسپولیس/ بازیکن محبوب ماندنی شد

محمد انصاری که گفته می شد در لیست خروجی پرسپولیس برای نیم فصل حضور دارد در این تیم ماندنی شد.

محمد انصاری با پشت سر گذاشتن مصدومیت، آرام آرام آماده می شود تا در بعضی از بازی ها به پرسپولیس کمک کند. در قلب دفاع، سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان یک زوج مطمئن و بی نقص نشان داده اند و باز هم در ترکیب اصلی خواهند بود. با این حال یحیی به خوبی می داند که نمی تواند در همه دیدارهای سه جام مختلف روی آنها فشار بیاورد.با توجه به حضور محمد انصاری در تمرینات گروهی قرمزها و پشت سر گذاشتن مصدومیت رباط صلیبی علیرغم شایعاتی که درباره خروج این بازیکن در نیم فصل به گوش می رسید اما حاجی قرمزها با نظر یحیی گل محمدی در پرسپولیس ماندنی شد تا این تیم را در نیم فصل دوم، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.اما آنچه مشخص است اضافه شدن یک مدافع میانی دیگر به پرسپولیس است آنها همین حالا مشغول جست وجو در لیگ برتر برای خرید مدافع هستند تا بتوانند با جذب یک مدافع و حفظ محمد انصاری خط دفاعی خود را قدرتمند تر از قبل کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبر جدید از نقل و انتقالات پرسپولیس/ بازیکن محبوب ماندنی شد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×