روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مشتری جدید برای آرمان رمضانی مهاجم پرسپولیس از منبع افکار. "

مشتری جدید برای آرمان رمضانی مهاجم پرسپولیس

شنیده شده باشگاه پیکان به دنبال جذب آرمان رمضانی بازیکن پرسپولیس است.

آرمان رمضانی در ابتدای فصل با نظر مستقیم یحیی گل محمدی از سایپا به پرسپولیس منتقل شد. انتقالی که از همان اول کمی عجیب به نظر می رسد و با مخالفت هواداران پرسپولیس همراه بود. به هرحال یحیی او را خواست و این بازیکن هم جذب شد و البته هم نتوانست نظر گل محمدی را در ادامه کار جلب کند.به هر ترتیب آرمان رمضانی بعد از چند بازی ضعیف از یک بازیکن جانشین به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده و طی چند بازی اخیر نیز حتی این فرصت را نداشته باشد تا به عنوان بازیکن جانشین راهی میدان شود. گویا یحیی گل محمدی می خواهد این بازیکن را به صورت قرضی در اختیار تیم هایی قرار داده تا نفرات مورد نظر خود را از آن تیم ها جذب کند. با توجه به اضافه شدن مهدی ترابی و پایان محرومیت آل کثیر در روز دوازدهم فروردین، رمضانی عملاً شانسی برای حضور در ترکیب اصلی و حتی بازیکن ذخیره ندارد و به همین دلیل در لیست نفرات مازاد گل محمدی جای خواهد گرفت اما از آن جایی که با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد، احتمال انتقال قرضی او بیشتر است.آنطور که شنیدیم باشگاه پیکان با ارسال نامه ای رسمی خواهان جذب آرمان رمضانی شده و اگر اتفاقی رخ ندهد این بازیکن در نیم فصل دوم برای پیکان توپ خواهد زد. با توجه به اوت های بلند محمدی مدافع پیکان و قدرت سرزنی رمضانی احتمالا شاهد زوج جذابی در تیم مهدی تارتار خواهیم بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مشتری جدید برای آرمان رمضانی مهاجم پرسپولیس از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×