روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " «بوژیدار رادوشوویچ» در پرسپولیس ماندنی شد از منبع افکار. "

«بوژیدار رادوشوویچ» در پرسپولیس ماندنی شد

دروازه بان کروات پرسپولیس تبدیل به گران قیمت ترین بازیکن نیمکت نشین این تیم در سال های اخیر شده است.

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل شروع دور جدید اردوی تیم ملی ایران تعطیل شد تا «بوژیدار رادوشوویچ » دروازه بان کروات این تیم به کشور خود سفر کند.رادو که تنها خارجی فعلی پرسپولیس محسوب می شود در فصل جاری همچون چهار سال گذشته به نیمکت ذخیره های این تیم چسبیده تا تنها در جام حذفی و زمان محرومیت حامد لک فرصت ایستادن در چارچوب دروازه پرسپولیس را پیدا کند.او با وجود اینکه کمترین حضور را در ترکیب پرسپولیس داشته است بیشترین دریافتی را از بین تمام بازیکنان برای خود کرده است.قرارداد رادو حدود ۳۲۰ هزار دلار است که با احتساب نرخ روز ارز در کشور بالغ بر ۸ میلیارد تومان است و رادو تا کنون ۴۰ درصد از این مبلغ را تمام و کمال دریافت کرده است. او که بر خلاف سایر بازیکنان حاضر به ارائه تخفیف در دریافت پاداش قهرمانی سال گذشته خود هم نشد دو سال دیگر با سرخپوشان قرارداد ارزی دارد تا یحیی گل محمدی سرمربی این تیم چاره ای جز حفظ او نداشته باشد.دروازه بان کروات سرخپوشان قرار است یازدهم خرداد ماه به ایران بازگردد تا در تمرینات این تیم حاضر شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " «بوژیدار رادوشوویچ» در پرسپولیس ماندنی شد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×