روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افزایش تعداد تمدیدی‌های پرسپولیس | پایگاه خبری افکارنیوز از منبع افکار. "

افزایش تعداد تمدیدی‌های پرسپولیس | پایگاه خبری افکارنیوز

پنج بازیکن پرسپولیس به احتمال فراوان قرارداد خود را با این باشگاه تمدید می کنند.

امید عالیشاه ، کمال کامیابی نیا، مهدی شیری ، وحید امیری و احمد نوراللهی بازیکنانی هستند که به احتمال بسیار زیاد در پایان فصل قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید می کنند و حداقل یک فصل دیگر در این تیم می مانند.حتی امکان دارد بعضی از آنها نظیر عالیشاه و امیری زودتر از پایان فصل هم با باشگاه به توافق برسند و قرارداد خود را تمدید کنند.در این میان احتمالاً احمد نوراللهی آخرین نفری است که با باشگاه وارد مذاکره می شود. کنعانی زادگان تنها پرسپولیسی است که حتمالا امکان تمدید قرارداد با او میسر نخواهد بود چرا که با تیم الاهلی قطر به توافق رسیده است.در صورتی که این 5 پرسپولیسی قرارداد خود را تمدید کنند، خیال یحیی گل محمدی تا حد بسیار زیادی راحت می شود و آن وقت می تواند به فکر بازگرداندن شجاع خلیل زاده به پرسپولیس و یا تعیین یک جانشین مناسب برای کنعانی زادگان باشد.گل محمدی قبلا تأکید خاصی روی تمدید قرارداد نفراتی چون عالیشاه، کمال، امیری و نوراللهی داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افزایش تعداد تمدیدی‌های پرسپولیس | پایگاه خبری افکارنیوز از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×