روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس برانکو را ممنوع الخروج کرد از منبع افکار. "

پرسپولیس برانکو را ممنوع الخروج کرد

بر اساس قوانین مالیاتی، به خاطر تسویه نشدن مالیات برانکو، عملا او ممنوع الخروج است و اگر به ایران سفر کند مشکل خواهد داشت.

پس از پرداخت تمام مطالبات برانکو ایوانکوویچ از سوی باشگاه پرسپولیس، این مربی کروات بر اساس مفاد قراردادش از پرسپولیس خواست تا مالیات قراردادش را نیز پرداخت کرده و برگه تسویه مالیاتی را به او تحویل دهد اما حالا پرسپولیس هنوز موفق نشده مالیات قرارداد او را به اداره مالیات بپردازد.بر اساس قوانین مالیاتی، با وجود اینکه در قرارداد برانکو ذکر شده باشگاه پرسپولیس باید مالیات قرارداد او را بپردازد اما اداره مالیات صرفا مودی مالیاتی را به عنوان شخص پرداخت کننده می شناسد و به خاطر تسویه نشدن مالیات برانکو، عملا او ممنوع الخروج است و اگر به ایران سفر کند مشکل خواهد داشت.در ماه های اخیر مذاکراتی میان برانکو و برخی مقامات باشگاه پرسپولیس انجام شد تا این مشکل حل شود. با وجود اینکه پرسپولیس به برانکو قول داده بود تا پایان سال ۹۹، مالیات قرارداد او را بپردازد اما این کار انجام نشد. با این حال در هفته های اخیر تماس هایی از سوی باشگاه پرسپولیس با برانکو برقرار شد و به او گفته شده که به زودی مشکل مالیات قرارداد این مربی حل خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس برانکو را ممنوع الخروج کرد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×