روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتقاد تند حمید درخشان از اتفاقات اصفهان از منبع افکار. "

انتقاد تند حمید درخشان از اتفاقات اصفهان

حمید درخشان، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ جای دنیا این اتفاقات رخ نمی دهد و منسوخ شده که شما تیم را با رفتارهایی مثل پرتاب نارنجک و رفتن جلوی هتل تحریک کنید.

تیم پرسپولیس این روزها در وضعیت بسیار خوبی به سر می برد و در چند ماه اخیر نتایج خوبی کسب کرده است. قرمزهای پایتخت پس از صدرنشینی در لیگ قهرمانان آسیا موفق شدند دربی پایتخت را هم برنده شوند و این هفته مقابل ذوب آهن هم عملکرد درخشانی داشتند. پیش از بازی با ذوب آهن اما اتفاق عجیبی در مسیر حرکت این تیم رخ داد و پرتاب نارنجک باعث وحشت اعضای تیم پرسپولیس شد که واکنش های زیادی را در پی داشت. حمید درخشان ، پیشکسوت پرسپولیس که سابقه سرمربیگری این تیم را هم دارد شدیدا از این اتفاق انتقاد کرد و مدعی شد کسانی که این کارها را انجام می دهند اصلا نمی دانند فوتبال چیست! حرف های او در ادامه بخوانید:*پرسپولیس در آخرین بازی خود مقابل ذوب آهن عملکرد بسیار خوبی داشت و به نظر می رسد در بهترین فرم ممکن قرار دارد.شرایط پرسپولیس خیلی خوب است و به نظرم کامل ترین و پخته ترین تیم است که خیلی هم باتجربه شده است. بازیکنان خیلی خوب همدیگر را پیدا می کنند چون چند سال است در کنار هم هستند تیم شکل خوبی دارد و از این بهتر هم خواهد شد. فکر می کنم تیم روز به روز کامل تر می شود و لیاقت قهرمانی را دارد.*قبل از بازی هم اتفاق ناراحت کننده ای رخ داد و با نارنجک به اتوبوس پرسپولیس حمله کردند! کلا این اتفاقات در بازی های پرسپولیس در شهر اصفهان تکراری شده است.این به نظرم کار قشنگی نیست. من متاسفم که ما هفته به هفته و سال به سال از فوتبال حرفه ای حرف می زنیم اما رفتار بعضی از تماشاگرنماها زشت است. کسانی که اصلا نمی دانند فوتبال چیست و به فوتبال آسیب می زنند و بقیه را هم زیر سوال می برند. هیچ جای دنیا این اتفاقات رخ نمی دهد و منسوخ شده که شما تیم را با رفتارهایی مثل پرتاب نارنجک و رفتن جلوی هتل تحریک کنید. این دیگر هیچ کجا قابل قبول نیست. آوردن قهرمانی به چه قیمت؟ به قیمت جان آدم ها؟ به نظرم کار قشنگی نیست و هیچکس هم این را تایید نمی کند.*این روزها درگیری بین بازیکنان و مربیان بسیار زیاد شده و تقریبا در هر بازی این اتفاقات رخ می دهد. تازه اکنون مسابقات بدون تماشاگر است و اگر دوباره تماشاگران حضور داشته باشند ممکن است اوضاع از این هم بدتر شود. به نظر شما راه حل برای این مشکل چیست؟ باشگاه ها و مدیران می توانند نقش مهمی ایفا کنند و قراردادهای منضبط و سختی ببندند که برای رفتارها غلط و پرخاش گری در قرارداد جریمه های سنگینی لحاظ شود. اینگونه بازیکن به خودش اجازه نمی دهد از چارچوب خارج شود و هر زمان بخواهد کاری کند به قراردادش فکر می کند که اگر عکس العملی نشان دهد تنبیه خواهد شد. این ها جزو بندهای قرارداد است که در قراردادهای حرفه ای لحاظ می شود. باید در این موارد سخت گیر باشیم تا آرامش به فوتبال برگردد و اگر این شکلی پیش برود دیگر جلویش را نمی توان گرفت.*نقش کمیته انضباطی در این ماجراها چیست؟آن ها هم خیلی می توانند موثر باشند و اگر پنجاه درصد باشگاه ها نقش داشته باشند، پنجاه درصد هم نقش کمیته انضباطی است.*در مورد تیم ملی صحبتی دارید؟ لیست تیم ملی هم منتشر شد و همیشه هم درباره لیست تیم ملی بحث های مختلفی وجود دارد. نظر شما چیست؟لیست قابل احترام است و هرکسی که مربی تیم ملی انتخاب کرده باید با آن احترام بگذاریم. نفرات شایسته ای هستند که بیرون ماندند اما این سلیقه مربی است که با این نفرات می تواند موفق شود. باید به او کمک کنیم و به انتخابش احترام بگذاریم و همه دست به دست هم دهیم و حمایت کنیم تا تیم ملی موفق شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتقاد تند حمید درخشان از اتفاقات اصفهان از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×