روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اتفاق عجیب در ماجرای محرومیت ستاره پرسپولیس از منبع افکار. "

اتفاق عجیب در ماجرای محرومیت ستاره پرسپولیس

عجیب اینکه حکم کمیته استیناف تازه فردای بازی پرسپولیس و ذوب آهن در اصفهان به باشگاه پرسپولیس رسید.

باشگاه پرسپولیس بعد از حکم کمیته انضباطی در مورد اتفاقات دیدار پرسپولیس - سپاهان و پرسپولیس - استقلال به کمیته استیناف شکایت کرد. بر اساس حکم کمیته انضباطی سید جلال حسینی یک جلسه و فرشاد فرجی دو جلسه محروم شدند.پرسپولیس به کمیته استیناف شکایت کرد اما از همان ابتدا مشخص بود که محرومیت سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی بخشیده نمی شود.به هر حال پرسپولیس شکایت خود را مطرح کرد و عجیب اینکه تازه فردای بازی پرسپولیس و ذوب آهن در اصفهان که سیدجلال محروم بود و بازی نکرد حکم کمیته استیناف به باشگاه پرسپولیس رسید و مشخص شد که محرومیت کاپیتان پرسپولیس بخشیده نشده است.قبلاً هم نوشتیم که محل کمیته انضباطی با کمیته استیناف در فدراسیون فوتبال فاصله چندانی ندارد و نهایتاً دو طبقه است اما به هر حال پروسه های اداری معمولا طول می کشد و در این مورد هم رای کمیته استیناف تازه بعد از بازی پرسپولیس و ذوب آهن اعلام شد.هرچند که یحیی گل محمدی خوب می دانست که نباید در بازی با ذوب آهن هم روی سیدجلال حساب باز کند چرا که مطمئن بود محرومیت او بخشیده نمی شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اتفاق عجیب در ماجرای محرومیت ستاره پرسپولیس از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×