روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین خبر از واگذاری پرسپولیس و استقلال از منبع افکار. "

آخرین خبر از واگذاری پرسپولیس و استقلال

وزیر ورزش و جوانان درباره وضعیت خصوصی سازی سرخابی ها و اینکه چند نفر قصد خرید سهام این ۲ باشگاه را دارند، بیان کرد: این موضوع در اختیار سازمان خصوصی سازی است.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان درباره وضعیت خصوصی سازی سرخابی ها و اینکه چند نفر قصد خرید سهام این ۲ باشگاه را دارند، بیان کرد: این موضوع در اختیار سازمان خصوصی سازی است. ما تا پایان سال ۹۹ تمام اسناد، مدارک و مستندات را در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار دادیم. هدایت، راهبرد و عملیات خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس در اختیار این سازمان قرار دارد. درباره زمان و نحوه واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس از سازمان خصوصی سازی سوال کنید. سلطانی فر درباره اینکه گفته می شود که برخی از افراد نمی گذارند باشگاه های استقلال و پرسپولیس به فروش برسند، گفت: من در جریان این موضوع نیستم. او درباره کمک ۵۲ میلیارد تومانی وزارت ورزش به تیم ملی فوتبال اظهار کرد: کمک مالی به تیم ملی فوتبال قرار است از مجموع اعتبارات مالی وزارت ورزش انجام شود. خزانه ۱۰ میلیارد تومان به فدراسیون فوتبال پرداخت کرده است و ۱۰ میلیارد تومان دیگر هم در روز های آینده به فدراسیون فوتبال پرداخت می شود. سلطانی فر درباره اینکه گفته می شود ۵۲ میلیارد تومان به فدراسیون فوتبال کمک مالی شده است، گفت: من در جریان این موضوع نیستم.همکاری بین وزارت ورزش و نیروهای مسلح در بالاترین سطح قرار دارد سلطانی فر درباره اینکه تفاهم نامه ای هم بین ارتش و وزارت ورزش به امضاء شده است، گفت: ما در چند محور با نیرو های مسلح سند همکاری امضاء کرده ایم. این تفاهم نامه چگونگی همکاری ها ما و ارتش را مشخص می کند. خوشبختانه هماهنگی و همکاری طرفین در بالاترین سطح خود قرار دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین خبر از واگذاری پرسپولیس و استقلال از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×