روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی های تیم ملی هوای مهدی قایدی را دارند از منبع افکار. "

پرسپولیسی های تیم ملی هوای مهدی قایدی را دارند

حضور ۵ بازیکن پرسپولیسی در اردوی تیم ملی باعث شده تا جو تیم ملی بیشتر به رنگ قرمز متمایل باشدهر چند که فضای تیم ملی این روزها فارغ از رنگها بسیار صمیمی است.

علاوه بر ۵ بازیکن پرسپولیس که در اردوی تیم ملی حضور دارند، شاهد حضور تعدادی از لژیونرهای پرسپولیسی نظیر بیرانوند، خلیل زاده، صادق محرمی، مهدی طارمی و... در اردوی تیم ملی هستیم.به این نفرات دو مربی پرسپولیسی تیم ملی یعنی وحید هاشمیان و کریم باقری را هم اضافه کنید تا متوجه شوید چرا جو کلی تیم ملی تا حدی پرسپولیسی است.البته از حق نباید گذشت که به معنای واقعی کلمه فضای تیم ملی اصلا فضای رنگی نیست و حتی رابطه مهدی قایدی به عنوان ستاره استقلال و بهترین بازیکن این تیم با همه پرسپولیسی های حاضر در تیم ملی خوب است.حتی دو مربی پرسپولیسی تیم ملی هم حسابی هوای ستاره جوان استقلال را دارند و به قول معروف حمایتش می کنند. مهدی طارمی که یک پرسپولیسی محسوب می شود، همشهری مهدی قایدی است و به قول معروف هوای همشهری خود را دارد.قایدی در اردوهای قبلی تیم ملی هم بود و حتی یک بار دروازه ازبکستان را در زمان همین اسکوچیچ باز کرد تا اولین گل ملی خود را به ثمر رسانده باشد او که در بازی با سوریه به دلیل مبتلا شدن به کرونا در اردو حضور پیدا نکرد، حالا چندان در تیم ملی غریبه محسوب نمی شود و با بسیاری از بازیکنان این تیم دوست است.تیم ملی ایران در سایه رفاقت و یک دلی است که می تواند از پس رقبایی چون بحرین و عراق برآید .خوشبختانه اسکلت این تیم همان اسکلتی است که کارلوس کی روش بنای آن را گذاشت و البته ویلموتس نتایج بسیار خجالت آوری گرفت و پول ما را بالا کشید.حالا اما اسکوچیچ که او هم در دنیای فوتبال مربی چندان بزرگی محسوب نمی شود، سکان هدایت تیم ملی را در دست گرفته و امیدوار است با ستاره هایی که نیمی از آنها در اروپا توپ می زنند بتواند تیم ملی را راهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کند .اتحاد و دوستی ملی پوشان مسلما در این راه به سرمربی کروات تیم ملی کمک خواهد کرد و واقعا فرقی نمی کند که فاتح دروازه بحرین و عراق مهدی قایدی باشد یا یک پرسپولیسی یا بازیکنی از تیم های دیگر.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی های تیم ملی هوای مهدی قایدی را دارند از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×