روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سورپرایز شبانه اسکوچیچ/ یک بازیکن دیگر پرسپولیس به تیم ملی دعوت شد از منبع افکار. "

سورپرایز شبانه اسکوچیچ/ یک بازیکن دیگر پرسپولیس به تیم ملی دعوت شد

بازیکن پرسپولیس در پیغامی توئیتری خبر از حضورش در تیم ملی و اضافه شدن به جمع شاگردان دراگان اسکوچیچ داد.

در شرایطی که سیامک نعمتی بعد از درخشش در لیگ قهرمانان آسیا موفق شده بود در اردوی تیم ملی و جدال های تدارکاتی این تیم حاضر شود در آستانه مسابقات انتخابی جام جهانی در منامه نامش در لیست نفرات مدنظر دراگان اسکوچیچ قرار نداشت.شایعه مربوط به مصدومیت این بازیکن باعث شد تا همه این تصور را داشته باشند که غیبت نعمتی به این مساله مرتبط است که البته ساعاتی بعد از اعلام رسمی لیست تیم ملی و حضور نفرات مدنظر سرمربی تیم ملی، نعمتی مدعی شد که از آمادگی لازم برخوردار است و غیبتش در ترکیب تیم و در جدال با ذوب آهن تنها به تصمیم کادر فنی و یحیی گل محمدی مربوط بود.اکنون سیامک نعمتی در پیغامی توئیتری در شرایطی که با توجه به تعطیلی تمرین پرسپولیس راهی مرخصی و مسافرت به امارات شده بود، خبر از دعوتش به تیم ملی داده است. او در پیغامی با اشاره به اینکه از دوبی به تهران خواهد آمد و از تهران راهی کیش (محل اردوی تیم ملی) می شود، از اضافه شدن خود به لیست تیم ملی خبر داد تا در رقابت سمت راست دفاع حاضر شود.در حال حاضر در پست دفاع راست صادق محرمی و دانیال اسماعیلی فر حضور دارند و دعوت از نعمتی که در دو اردوی قبلی حاضر بوده رقابت را به حداگثر خواهد رساند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سورپرایز شبانه اسکوچیچ/ یک بازیکن دیگر پرسپولیس به تیم ملی دعوت شد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×