روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سه بازیکن امید جایگزین ملی پوشان پرسپولیس از منبع افکار. "

سه بازیکن امید جایگزین ملی پوشان پرسپولیس

یحیی گل محمدی پیش از این دو بار قصد به خدمت گرفتن مدافع سابق تراکتور را داشت.

پرسپولیس در پایان فصل به احتمال فراوان باید با کنعانی زادگان خداحافظی کند. مدافعی که راهی لیگ قطر خواهد شد. اما بحث جایگزین این بازیکن از مدت ها قبل مطرح شده است.به گزارش روزنو، یحیی گل محمدی که پیش از این دو بار قصد به خدمت گرفتن ایمان سلیمی مدافع تراکتور را داشت به دلیل شرطی که این بازیکن برای دریافت رضایتنامه اش داشت موفق به جذب او نشد.تراکتور شرط کرده بود تنها در صورتی اجازه جدایی به سلیمی می دهد که این بازیکن با باشگاه داخلی قرارداد منعقد نکند. همین موضوع باعث شد تا سلیمی راهی لیگ نه چندان مطرح اسلواکی شود.حالا گفته می شود سلیمی به باشگاه پرسپولیس نزدیک شده است. مدافعی که با پایان قرارداد چهار ماهه اش با سرد اسلواکی کاملا در دسترس سرخ ها خواهد بود.از آنجایی که این بازیکن قراردادی ندارد، بهترین گزینه برای جانشینی کنعانی زادگان محسوب می شود. قرارداد سلیمی با تیم «سرد» ۱۰ خرداد ماه به پایان رسیده است و باید منتظر ماند و دید سومین اقدام پرسپولیس برای سرخپوش کردن این بازیکن چه زمانی به نتیجه خواهد رسید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سه بازیکن امید جایگزین ملی پوشان پرسپولیس از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×