روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جواب تند و تیز پرسپولیسی‌ها به کنایه فرهاد مجیدی از منبع افکار. "

جواب تند و تیز پرسپولیسی‌ها به کنایه فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی کنایه تندی به پرسپولیسی ها انداخته بود و در مصاحبه تازه خود گفته بود آن ها از لیگ قطر و پرتغال بازیکن خریدند ولی ما از مشهد هم نتوانستیم بازیکن بگیریم.

در این مورد یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس که نمی خواست نامش فاش شود گفت: استقلال بازیکنان گرانتری دارد و همه این قضیه را می دانند.ما مغانلو و ترابی را با قیمتی معقول جذب کردیم در حالی که خریدهای ابتدای فصل استقلال گرانتر از آنها هستند. حالا اینکه استقلال نتوانست بازیکن بخرد به ما مربوط نمی شود اما به هر حال هر کس باید در حیطه اختیارات خودش صحبت کند و بر زبان آوردن اسم بازیکنان تیم های دیگر کار صحیحی نیست.در همین استقلال یک مدافع قرارداد ۸ میلیاردی دارد ولی قرارداد سیدجلال حسینی با کوله باری از جام و افتخار حدود ۲ میلیارد تومان است.البته مجیدی در مصاحبه خود نامی از ترابی و مغانلو نیاورده بود اما با آدرس هایی که داد کاملا مشخص بود که منظورش خرید این دو بازیکن توسط پرسپولیس است که در نیمه های راه به لیست این تیم اضافه شدند.او امین قاسمی نژاد را می خواست که باشگاه استقلال نتوانست این بازیکن را از پدیده مشهد جذب کند.جالب اینکه فرهاد گفته بود وقتی دیدم باشگاه نمی تواند قاسمی نژاد را جذب کند، به آنها گفتم پولش را به بقیه بازیکنان بدهید که این اتفاق هم رخ نداد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جواب تند و تیز پرسپولیسی‌ها به کنایه فرهاد مجیدی از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×