روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شانس بالای ترابی برای حضور در ترکیب اصلی بازی کامبوج از منبع افکار. "

شانس بالای ترابی برای حضور در ترکیب اصلی بازی کامبوج

آن طور که از شواهد و قرائن بر می آید دراگان اسکوچیچ تصمیم گرفته است به چند بازیکن کلیدی تیم ملی در دیدار با کامبوج استراحت بدهد.

با توجه به حساسیت بیشتر دیدار آخر ایران برابر عراق و احتمال محرومیت یا مصدومیت برخی مهره های اصلی، تصمیم احتمالی سرمربی کروات می تواند منطقی باشد.درصورت نیمکت نشینی چند مهره اصلی، یکی از بازیکنان ملی پوشی که شانس فیکس شدن برابر کامبوج را پیدا می کند مهدی ترابی است.هافبک پرسپولیس در دو دیدار قبلی برابر هنگ کنگ و بحرین مؤثر بازی کرد و به عنوان بازیکن تعویضی روی گل های سوم ایران در هر دو بازی تأثیرگذار بود.مضاف بر اینکه وحید امیری هافبک خلاق و دونده تیم ملی کشورمان نیز به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم کشورمان در دیدار با کامبوج نیست و این احتمال وجود دارد مهدی ترابی جانشین او شود.شنیده می شود دراگان اسکوچیچ به احتمال زیاد در چند پُست دیگر نیز تغییراتی خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شانس بالای ترابی برای حضور در ترکیب اصلی بازی کامبوج از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×