روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آمار برتری های سرخابی ها طبق نظریه فیفا از منبع افکار. "

آمار برتری های سرخابی ها طبق نظریه فیفا

نظریه فیفا در مورد کسب پیروزی در ضربات پنالتی تاریخچه دربی را دچار تغییراتی می کند.

در ۹۶ دیدار برگزار شده استقلال و پرسپولیس پنج بازی در قالب جام حذفی برگزار شده که در آمارهای ارائه شده سه بازی با برتری آبی پوشان و دو بازی با برتری سرخ پوشان به پایان رسیده است. البته سه دیدار سرخابی در این جام به ضربات پنالتی کشیده شده که دو بازی را استقلال با پیروزی به پایان رسانده و یک دیدار هم با برتری سرخ پوشان تمام شده است.پرسپولیس در دربی ۳۰ که روز ۱۹ اسفند ۱۳۶۷ برگزار شد پس از تساوی بدون گل دو تیم در ضربات پنالتی با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی دست یافت. در دربی ۹۳ دو تیم در پایان ۱۲۰ دقیقه به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند و در ضربات پنالتی استقلال با نتیجه ۴ بر یک برنده شد. در دربی ۹۶ سرخابی هم پس از تساوی بدون گل در وقت های عادی و اضافه استقلال با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی دست یافت.با احتساب نتایج جام حذفی استقلال در ۲۷ دربی برنده شده و سهم پرسپولیس ۲۵ بُرد بوده اما نظریه فیفا درباره برتری از طریق ضربات پنالتی آمارهای سرخابی را تغییر می دهد. طبق قانون فیفا ضربات پنالتی صرفاً به معنای تعیین تیم صعودکننده به مرحله بعدی است و نتیجه دو تیم در آن مسابقه تساوی تلقی می شود.با استناد به دیدگاه فیفا در مورد تیم صعود کرده به مرحله بعد از طریق ضربات پنالتی دو پیروزی از استقلال و یک پیروزی از پرسپولیس کسر می شود و به این ترتیب آبی ها در تاریخ دربی ۲۵ و سرخ ها ۲۴ برتری به دست آورده اند و فاصله دو تیم یک پیروزی است. ۴۷ دیدار هم با تساوی تمام شده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آمار برتری های سرخابی ها طبق نظریه فیفا از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×