روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادعای جنجالی درباره اخراج ستاره استقلال در دربی از منبع افکار. "

ادعای جنجالی درباره اخراج ستاره استقلال در دربی

پرسپولیسی ها مدعی هستند کمک داور به فغانی، داور دیدار دربی گفته است ارسلان مطهری را اخراج کند.

با وجود آنکه چندین روز از بازی دربی ۹۶ گذشته و استقلال در این بازی حساس که در جام حذفی برگزار شد، موفق به شکست رقیب دیرینه شد، ولی هنوز واکنش ها نسبت به آن ادامه دارد.یکی از صحنه های بحث برانگیز آن بازی خطای ارسلان مطهری، مهاجم استقلال، روی فرشاد فرجی، مدافع پرسپولیس ، در همان دقایق نخست بازی بود. خطایی که به زعم پرسپولیسی ها شدید بود و علیرضا فغانی، داور بازی، باید بازیکن استقلال را اخراج می کرد.فغانی، اما بدون اینکه کارتی به بازیکن استقلال نشان دهد از کنار آن صحنه عبور کرد. این داور، اما بعد از بازی در مصاحبه ای گفت که اشتباه کرده است و باید به ارسلان مطهری کارت زرد نشان می داده است. پرسپولیسی ها، اما با صدور بیانیه ای ومقایسه این خطا با مشابه خارجی اش، همچنان روی اشتباه فغانی تاکید کردند و ازاین نوشتند که بازیکن استقلال باید اخراج می شده است.حالا در همین راستا، روزنامه خبر ورزشی امروز خبری منتشر کرده که در آن نوشته بازیکنان پرسپولیس ادعا کرده اند کمک داوری که صحنه را دیده، از طریق گوشی به علیرضا فغانی گفته ارسلان مطهری را اخراج کند! موضوعی که با بی تفاوتی این داور روبرو شده است

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادعای جنجالی درباره اخراج ستاره استقلال در دربی از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×