روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برد اولسان کره مقابل کاوزاکی ژاپن در لیگ قهرمانان آسیا از منبع افکار. "

برد اولسان کره مقابل کاوزاکی ژاپن در لیگ قهرمانان آسیا

تیم اولسان کره جنوبی در ورزشگاه خانگی خود به مصاف تیم کاوازاکی فرانتل ژاپن رفت که در نهایت در ضربات پنالتی تیم اولسان کره با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

در ادامه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم اولسان کره جنوبی در ورزشگاه خانگی خود به مصاف تیم کاوازاکی فرانتل ژاپن رفت که این مسابقه در 120 دقیقه وقت های قانونی و اضافه با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید و در نهایت در ضربات پنالتی تیم اولسان کره با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.دو تیم دیگر از کره جنوبی چهارشنبه در مرحله یک هشتم به میدان می روند. تیم چونبوک موتوروز کره به مصاف پاتام یونایتد تایلند خواهد رفت و تیم پوهانگ استیلرز سروزو اوزاکا دیدار خواهد کرد. پیش از این نیز تیم ناگویای ژاپن 4 بر 2 تیم دائجوی کره جنوبی را شکست داده بود. شب گذشته نیز استقلال مقابل الهلال عربستان شکست خورد و از گردونه رقابت های کنار رفت. امشب نیز از ساعت 19:30 تیم پرسپولیس در شهر دوشنبه به مصاف تیم استقلال تاجیکستان می رود و تراکتور تبریز هم از ساعت 20:30 در قطر به مصاف النصر عربستان خواهد رفت.جمعه قرعه کشی 8 تیم صعود کرده به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برگزار می شود و حریفان تیم ها به قید قرعه مشخص خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برد اولسان کره مقابل کاوزاکی ژاپن در لیگ قهرمانان آسیا از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×