روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تقلید استقلالی ها از هواداران پرسپولیس از منبع افکار. "

تقلید استقلالی ها از هواداران پرسپولیس

با اعلام رسمی از سوی فدراسیون فوتبال تاجیکستان و تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا، تعداد ۱۷ هزار و ۲۰۰ تماشاگر در ورزشگاه مرکزی شهر دوشنبه مشغول تماشای بازی استقلال تاجیکستان و پرسپولیس ایران هستند.

هوداران تیم استقلال تاجیکستان از حرکت هواداران پرسپولیس کپی برداری کردند.*دقیقه 56 اختم نظروف در برخورد با بازیکن پرسپولیس دچار شکستگی سر شد و به همین خاطر با سر بانداژ شده بازی را ادامه داد.* ایرانی ها و هوادارانی که برای حمایت از پرسپولیس در ورزشگاه مرکزی شهر دوشنبه حضور پیدا کرده بودند، در ابتدای بازی اقدام به روشن کردن چراغ موبایل خود کردند که این ابتکار جالب به سرعت از سوی هواداران استقلال تاجیکستان کپی برداری شد.*اینترنت استادیوم مرکزی شهر دوشنبه بسیار کیفیت نامطلوبی داشت.*تعداد هواداران پرسپولیس به 200نفر افزایش پیدا کرد.*در دقیقه 37 بازی، داور از خطای مسلم بازیکن تاجیکی روی وحید امیری گذشت و با اعتراض شدید یحیی گل محمدی و افشین پیروانی مواجه شد. در پی این اتفاق، داور چهارم به سراغ نیمکت پرسپولیس آمد و با پیروانی به صحبت پرداخت.*با اعلام رسمی از سوی فدراسیون فوتبال تاجیکستان و تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا، تعداد ۱۷ هزار و ۲۰۰ تماشاگر در ورزشگاه مرکزی شهر دوشنبه مشغول تماشای بازی استقلال تاجیکستان و پرسپولیس ایران هستند.*گزارشگر بازی در نیمه دوم باز هم کشور استقلال را ترکمنستان اعلام کرد و در ادامه با اشاره به تکرار چندباره این اشتباه، عذرخواهی کرد.*بازیکن استقلال تاجیکستان در اواخر به دلیل مصدومیت تعویض شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تقلید استقلالی ها از هواداران پرسپولیس از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×