روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پوکر پرسپولیس در آسیا | پایگاه خبری افکارنیوز از منبع افکار. "

پوکر پرسپولیس در آسیا | پایگاه خبری افکارنیوز

سرخ پوشان که در چهار فصل اخیر 3 بار به نیمه نهایی رسیده اند در صورت برتری در مرحله بعدی می توانند این رکورد را به چهار حضور در نیمه نهایی در پنج سال برسانند.

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری یک بر صفر مقابل استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با احتساب عملکردش در شکل و شمایل قبلی این مسابقات که به نام جام باشگا ه های آسیا برگزار می شد، برای هشتمین بار موفق به صعود به مرحله یک چهارم شد.پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا در فصل های 97-1996، 98-1997، 2000-1999 و 2001-2000 توانست به جمع هشت تیم برتر آسیا برسد. البته در آن سال ها مرحله یک چهارم نهایی به شکل گروهی برگزار می شد و سرخ پوشان در هر چهار دوره حضور خود در جمع 8 تیم برتر آسیا، موفق به راهیابی به مرحله نیمه نهایی شدند. هرچند به جز فصل 98-1997 که با باخت در دیدار قبل از فینال و رده بندی نتوانستند به رتبه ای بهتر از چهارمی برسند، در 3 دوره دیگر با وجود باخت در نیمه نهایی، با بردن دیدار رده بندی رتبه سوم را کسب کردند.برد برابر استقلال تاجیکستان سبب شد سرخ پوشان در دهمین دوره حضور خود در فرمت جدید لیگ قهرمانان، برای چهارمین بار موفق به صعود به مرحله یک چهارم نهایی شوند و از رکورد سپاهان که 3 بار به این مرحله راه یافته است، عبور کنند. زردپوشان اصفهانی در سال های 2007، 2011 و 2012 توانستند به جمع هشت تیم برتر آسیا راه یابند و پرسپولیس که در سال های 2017، 2018 و 2020 به این مرحله رسیده است، اکنون برای چهارمین بار بازی در یک چهارم نهایی فرمت فعلی لیگ قهرمانان را تجربه می کند.سرخ پوشان که در چهار فصل اخیر 3 بار به نیمه نهایی رسیده اند در صورت برتری در مرحله بعدی می توانند این رکورد را به چهار حضور در نیمه نهایی در پنج سال برسانند.همچنین سرخ پوشان در این ده دوره در سال های 2003، 2011 و 2019 در مرحله گروهی از دور مسابقات کنار رفتند. سال 2017 با شکست مقابل الهلال در نیمه نهایی از صعود به فینال بازماندند و در سال های 2018 و 2020 هم در فینال برابر کاشیما آنتلرز ژاپن و اولسان هیوندای کره جنوبی شکست خوردند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پوکر پرسپولیس در آسیا | پایگاه خبری افکارنیوز از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×