روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تعبیر جالب یحیی گل محمدی درباره بازی پرسپولیس و الهلال از منبع افکار. "

تعبیر جالب یحیی گل محمدی درباره بازی پرسپولیس و الهلال

سرمربی پرسپولیس گفت: یک فینال خیلی زودرس آسیا است.

یحیی گل محمدی پیش از سفر پرسپولیس به عربستان برای بازی با تیم الهلال عربستان گفت: در مرحله ای که هستیم، تیم های بزرگ آسیا حضور دارند. یک فینال خیلی زودرس آسیا است. قرعه ای که به ما خورد، سخت ترین قرعه ممکن بود.وی افزود: در زمانی که برای آماده سازی داشتیم، تمرینات خوبی انجام دادیم. توانستیم از این زمان به خوبی استفاده کنیم. مشکلاتی مثل نبود بازیکنان ملی پوش را داشتیم که در هماهنگی تیم مشکل ایجاد خواهد کرد ولی آنقدر انگیزه داریم که بتوانیم بازی های خوبی انجام بدهیم.سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: از نظر امکانات این مسابقه جنگ نابرابر است ولی همیشه بازیکنان ایرانی استعداد و غیرت خودشان را در این مواقع نشان داده اند. فکر می کنم نتیجه خوبی بگیریم و بازی خوبی انجام بدهیم.گل محمدی درباره درخواستش برای حضور میلاد سرلک و مهدی ترابی در بازی تدارکاتی با سپاهان در جریان اردوی تیم ملی، گفت: این درخواست را داشتیم. این نفرات در بازی های قبل حضور نداشتند. احساس کردیم اگر به بازی با سپاهان بیایند هم برای تیم ملی مفید هستند هم برای پرسپولیس چون در شرایط مسابقه قرار می گیرند. این اتفاق در نهایت رخ نداد. از آنها (تیم ملی) دلگیر نیستیم. اولویت ما تیم ملی بوده است. دوست داریم تیم ملی کشورمان همیشه موفق باشد.وی در خصوص موفقیت های تیم ملی کشتی و تیم ملی فوتبال در هفته های اخیر و اینکه آیا پرسپولیس می تواند به این موفقیت ها ادامه بدهد تصریح کرد: انگیزه ما واقعاً زیاد است. موفقیت های تیم ملی کشتی شور و شعف خاصی به مردم و ورزش دوستان داده است. موفقیت های تیم ملی هم مهم و خوب بود. همه ما از این موفقیت ها خوشحال هستیم در شرایطی که دلخوشی مردم ورزش و فوتبال است. ما هم بخشی از این ورزش هستیم و امیدواریم دل مردم را شاد کنیم.سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سئوالی درباره تساوی یک - یک تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی هم گفت: با توجه به وضعیت جدول، گرفتن امتیاز از کره جنوبی مهم بود. نتیجه بدی نبود. ما همچنان صدر جدول(گره A انتخابی جام جهانی) ستیم. حتی می توانستیم برنده باشیم. همه زحمت کشیدند. ان شاءالله این روند را ادامه بدهند. فکر نمی کنم برای رسیدن به جام جهانی به مشکل جدی بخوریم. برنامه ریزی اصلی ما باید صعود از مرحله گروهی جام جهانی باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تعبیر جالب یحیی گل محمدی درباره بازی پرسپولیس و الهلال از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×