روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علت حذف توضیحات صدری از صفحه شخصی اش؟ از منبع افکار. "

علت حذف توضیحات صدری از صفحه شخصی اش؟

مجید صدری، سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد ماجرای امروز صبح تیمش و عدم پرواز این تیم به عربستان توضیحاتی داده بود که این توضیحات از صفحه او حذف شد.

مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه کاروان این تیم بعد از 5 ساعت معطلی در فرودگاه مهر آباد در نهایت مجوز پرواز به سمت عربستان را دریافت نکردند و به منازل خود برگشتند، در صفحه اینستاگرامش پستی را منتشر کرد که در آن نوشته بود: "اتفاق باورنکردنی دیگری علیه پرسپولیس رقم خورد. همه چیز را مهیا کرده بودیم تا تیم در ساعت 11 امروز 21 مهر به عربستان سفر کند اما از سوی کشور عربستان اجازه فرود به پرواز ما داده نشد. به همین خاطر تصمیم بر این شد تا بازیکنان برای استراحت، به منزل برگردند.با این حال شخصا این موضوع را ار طریق شکایت به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیگیری می کنم و تا انتهای مسیر و روشن شدن دلایل این اتفاق تلخ، پیش می روم تا دست مقصر یا مقصران رو شود. هیچ کسی حق ندارد علیه پرسپولیس کارشکنی کند. البته من به خاطر این کوتاهی از همه هواداران عذرخواهی می کنم. قطعا امید دارم با شکست الهلال جواب دندان شکنی به ایشان خواهیم داد".با این حال بعد از دقایقی این پست و این توضیحات از صفحه سرپرست تیم حذف شد. اینکه چرا سرپرست پرسپولیس این اقدام را انجام داده مشخص نیست اما یحیی گل محمدی سرمربی تیم با انتشار یک استوری ناراحتی شدید خود را از برخی که با بی خیالی نسبت به این ماجرا واکنش نشان داده اند، بروز داد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علت حذف توضیحات صدری از صفحه شخصی اش؟ از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×