روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زمان انتخاب میزبان مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از منبع افکار. "

زمان انتخاب میزبان مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا

میزبان مسابقه نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب بر مبنای نتایج مسابقات مرحله یک چهارم نهایی انتخاب خواهد شد.

میزبان مسابقه نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب بر مبنای نتایج مسابقات مرحله یک چهارم نهایی انتخاب خواهد شد.مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی منطقه غرب آسیا در لیگ قهرمانان به میزبانی شهر ریاض در کشور عربستان برگزار می شود. پیش از این قرار بود مرحله نیمه نهایی در هر شرایطی در ورزشگاه مرسول باراک ورزشگاه اختصاصی باشگاه النصر برگزار شود اما براساس اعلام پایگاه خبری سعودی اسپورت محل برگزاری مسابقه نیمه نهایی بر اساس نتایج بازی های مرحله یک چهارم نهایی انتخاب خواهد شد.بر این اساس در صورتی که النصر بازی مرحله نیمه نهایی را مقابل پرسپولیس برگزار کند یا الوحده امارات به همره پرسپولیس به این مرحله راه یابند مسابقه در ورزشگاه مرسول باراک ریاض برگزار می شود.در صورتی که بازی نیمه نهایی بین تیم الهلال و الوحده امارات برگزار شود این مسابقه در استادیوم امیر فیصل ورزشگاه اختصاصی الهلال برگزار می شود اما اگر دو تیم الهلال و النصر عربستان به نیمه نهایی منطقه غرب راه یابند ورزشگاه میزبان این مسابقه که یکی از ورزشگاه های خانگی این دو تیم خواهد بود بر مبنای قرعه کشی انتخاب خواهد شد.به نوشته سعودی اسپورت باشگاه النصر به این تصمیم معترض خواهد بود چرا که پیش از این قرار بود مسابقه نیمه نهایی بدون قید و شرط و در هر شرایطی در استادیوم اختصاصی این باشگاه برگزار شود.به گزارش تسنیم مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها شنبه 24 مهر برگزار می شود و پرسپولیس به مصاف الهلال می رود و الوحده امارات رودرروی النصر قرار می گیرد. طبق برنامه قرار است مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان سه شنبه 27 مهر برگزار شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زمان انتخاب میزبان مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×