روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نویدکیا بهترین مربی، نورافکن ستاره سپاهانی‌ها شد از منبع افکار. "

نویدکیا بهترین مربی، نورافکن ستاره سپاهانی‌ها شد

با پایان مسابقات هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران، برترین های این هفته مشخص شدند.

مسابقات هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران ، دیروز (شنبه) با انجام ۸ دیدار پیگیری شد و در مهم ترین دیدار ها، پرسپولیس مقابل پدیده قعرنشین در مشهد متوقف شد و استقلال با نتیجه سه بر ۲ از سد مس رفسنجان گذشت و فاصله اش را با حریف سنتی (پرسپولیس) بیشتر کرد. سپاهان نیز در دیداری که محکوم به پیروزی بود، فولاد خوزستان را شکست داد.نتایج بازی های هفته چهاردهم لیگ برتر:نساجی مازندران یک - ذوب آهن اصفهان صفرفجر سپاسی شیراز یک - تراکتور تبریز یکپدیده مشهد یک - پرسپولیس تهران یکپیکان تهران یک - آلومینیوم اراک یکگل گهر سیرجان یک - هوادار تهران صفراستقلال تهران سه - مس رفسنجان ۲سپاهان اصفهان ۲ - فولاد خوزستان یکصنعت نفت آبادان ۲ - نفت مسجد سلیمان صفرتیم هفته: سپاهان اصفهان سپاهانی ها در دیدار مقابل فولاد خوزستان برای جا نماندن از کورس قهرمانی لیگ برتر فوتبال محکوم به برد بودند و بازی را کاملا هجومی آغاز کردند و توسط سروش رفیعی و امید نور افکن به گل رسیدند. زردپوشان در بیشتر لحظات بازی توپ و میدان را در اختیار داشتند و در نهایت موفق شدند با نتیجه ۲ بر یک از سد فولادی ها بگذرند تا فاصله امتیازی شان با رقیبان سرخابی بیشتر نشود.بازی هفته: استقلال تهران- مس رفسنجاناستقلال صدر نشین لیگ برتر در حالی به مصاف مس رفسنجان رفت که این تیم در هفته های اخیر نتایج خوبی را کسب کرده بود. ۲ تیم در این دیدار یک بازی هجومی از خود به نمایش گذاشتند و استقلالی ها موفق شدند با نتیجه سه بر ۲ مسی ها را روانه رفسنجان کنند تا با تساوی بد موقع پرسپولیس مقابل پدیده، فاصله امتیازی خودشان را با رقیب سنتی بیشتر کنند.مربی هفته: محرم نوید کیا محرم نویدکیا، سرمربی سپاهان در هفته چهاردهم تیمش را با یک ترکیب هجومی روانه دیدار با فولاد خوزستان کرد. زرد پوشان اصفهانی حملات گسترده ای را در نیمه اول و اوایل نیمه دوم روی دروازه فولاد ترتیب دادند و موفق شدند ۲ گل نیز از حریف شان پیش بیفتند، اما محمد رضا حسینی در یک ضد حمله فولاد، روی ساسان انصاری مرتکب خطای پنالتی و نتیجه بازی ۲ بر یک شد اما نوید کیا با تعویض های خوبش در نیمه دوم خط حمله سپاهان را تازه نفس کرد و تا پایان بازی، زرد پوشان توپ و میدان را در اختیار داشتند.بازیکن هفته: امید نورافکن امید نور افکن در دیدار سپاهان مقابل فولاد خوزستان عملکرد فوق العاده ای از خودش به نمایش گذاشت و بار ها از جناح چپ، مدافعان فولاد را آزار داد. نور افکن در دقیقه ۳۵ در محوطه جریمه یک پاس رو به عقب به سروش رفیعی داد و او موفق شد، گل اول سپاهان را به ثمر برساند. نور افکن در دقیقه ۵۶ با یک حرکت انفرادی از جناح چپ چند بازیکن فولاد را دریبل زد و با شوتی سنگین در محوطه جریمه، دروازه فولادی ها را باز کرد. او در ادامه بازی نیز بار ها در مصاف های تک به تک بازیکنان فولاد را جا گذاشت تا آن ها شبی دشوار را در نقش جهان سپری کنند.اتفاق ویژه هفته: ( ورزشگاه امام رضا(ع) به نساجی رسید/ پدیده راهی ثامن الائمه شد)پدیده مشهد در حالی میزبان پرسپولیس بود که این تیم به دلیل مشکلات مالی نتوانست اجاره ورزشگاه امام رضا را فراهم کند تا پدیده در ورزشگاه ثامن الائمه از پرسپولیس میزبانی کنند. البته این در حالی است که نساجی مازندران که به دلیل تعمیر ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر و بی کیفیتی چمن ورزشگاه شهدای ساری مجبور شده است بازی های خانگی اش را خارج از استان مازندران برگزار کند، دیروز (شنبه) در ورزشگاه امام رضا مشهد میزبان ذوب آهن اصفهان بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نویدکیا بهترین مربی، نورافکن ستاره سپاهانی‌ها شد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×