روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیانیه مهم باشگاه پرسپولیس در خصوص حق پخش از منبع افکار. "

بیانیه مهم باشگاه پرسپولیس در خصوص حق پخش

سرخپوشان با انتشار پستی در اینستاگرام رسمی خود نسبت به مسائل مربوط به حق پخش و خدمات این باشگاه هشدار دادند.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع کلیه هواداران پرشمار و سرمایه های بزرگ باشگاه پرسپولیس می رساند، علیرغم کلیه مکاتبات و پیگیری ها و تلاش های صورت گرفته از سوی باشگاه و کارگزار با سایت ها، پلتفرم ها و صاحبان کالا و خدمات به جهت استفاده غیرمجاز از محتوای تولیدی باشگاه و لوگوی پرسپولیس متأسفانه همچنان شاهد این تخلف می باشیم.لذا خواهشمند است هواداران عزیز برای کمک به امر تجاری سازی و درآمدزایی باشگاه که در تمام دنیا مرسوم است و در جهت احقاق حق باشگاه خود از امروز فقط از مجموعه هایی برای تماشای بازی و یا خرید کالا و خدمات استفاده نمایند که توسط وب سایت و یا صفحه اینستاگرام رسمی باشگاه منتشر می گردد.در ضمن این باشگاه قطعا در صورت عدم پرداخت حقوق خود طی ماه های آینده نسبت به انتشار اسامی مربوطه به جهت روشن شدن موضوع برای هواداران عزیز اقدام و همچنین از طریق مراجع قانونی اقدام مقتضی را بعمل خواهد آورد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیانیه مهم باشگاه پرسپولیس در خصوص حق پخش از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×