روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آلومینیوم اراک، مدعی‌تر از فصل قبل+ عکس از منبع افکار. "

آلومینیوم اراک، مدعی‌تر از فصل قبل+ عکس

شاگردان خطیبی در دور رفت فصل جاری نمایش بهتری از سال گذشته داشته اند.

تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از اینکه با رسول خطیبی به لیگ برتر صعود کرد، در نخستین سال حضورش در سطح اول فوتبال ایران فوق العاده ظاهر شد و توانست نتایج فراتر از انتظاری بگیرد و علاوه بر حضور در رده ششم جدول در پایان دور رفت، فاصله هشت امتیازی با پرسپولیس صدرنشین داشته باشد.خطیبی در یک رفت و برگشت به آلومینیوم، این تیم که با حضور رده یازدهم جدول فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را به پایان رسانده بود، دوباره به شرایط خوبی رساند و توانست زودتر از سال قبل امتیازات لازم برای اراکی ها را جمع کند و زودتر از پایان نیم فصل اول، همراه تیمش نتایج بهتری بگیرد.آلومینیوم سال گذشته با هدایت رسول خطیبی ۲۲ امتیاز در ۱۵ مسابقه کسب کرده بود، اما تیم او پس از اینکه توانست استقلال را در هفته سیزدهم متوقف کند، به این تعداد از امتیاز رسید و با تساوی خارج از خانه برابر پیکان، رکوردی بهتر از سال قبل بر جای گذاشت.شاگردان خطیبی در حال حاضر که یک هفته به پایان دور رفت باقی مانده، یک امتیاز بیشتر از فصل قبل کسب کرده اند و با ۲۳ امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گرفته اند و شرایط خوبی درآستانه دیدار حساس آخرین مسابقه نیم فصل اول مقابل سپاهان دارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آلومینیوم اراک، مدعی‌تر از فصل قبل+ عکس از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×