روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمله تند باشگاه پرسپولیس به کمیته بدوی/ شما وطن‌فروشید! از منبع افکار. "

حمله تند باشگاه پرسپولیس به کمیته بدوی/ شما وطن‌فروشید!

باشگاه پرسپولیس با حمله به کمیته حرفه ای سازی و بدوی، آنها را متهم به تلاش برای حذف این باشگاه کرد.

یک روز پس از انتشار اسناد مربوط به پرونده مدارک حرفه ای سازی پرسپولیس و استقلال، باشگاه سرخپوش پایتخت با انتشار بیانیه ای، کمیته بدوی را عامل حذف از آسیا دانسته و نوشته: «بعضی اعضای کمیته بدوی در این امر دخیل بوده اند و همچنان تلاش های ایشان برای خنثی کردن اقدامات برای صدور مجوز ادامه دارد.»باشگاه پرسپولیس در انتشار اسناد شب گذشته که مربوط به مکاتبات کمیته حرفه ای سازی و بدوی است، نوشت: «در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا به هیج وجه، اشاره به جعل، فتوشاپ یا مواردی از این دست نشده است.»سرخپوشان در ادامه با تاکید بر اینکه این نواقص از سوی کمیته بدوی به اطلاع باشگاه نرسید، اینچنین نوشت: «سوال اساسی ما، این است وقتی نواقصی وجود داشت بر اساس رسالت و مسوولیت حرفه ای کمیته بدوی با چه سوءنیت و سوء هدفی در موعد مقرر تذکر و هشدار لازم داده نشد؟! این رویه اگر یک کارشکنی آشکار و خیانت نیست، پس چیست؟ اگر اسم این کار وطن فروشی نیست، پس چه چیزی است؟»پرسپولیس با اشاره به اینکه نواقص اعلامی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا با نواقص اعلامی از سوی نهادهای داخلی متفاوت هستند: «آیا غیر از این است که همان عوامل داخلی که تمام این پروژه را مهندسی و هدایت کرده اند، به دنبال تحریک کنفدراسیون علیه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هستند تا راه بر هرگونه دریافت مجوز ببندند؟ آیا این مساله اقدامی برای دادن اطلاعات نادرست به منظور ایجاد اخلال در امور کشور با توجه به اهمیت فوتبال برای آحاد جامعه نیست؟»در ادامه بیانیه آمده: «آیا اعضای کمیته بدوی به دنبال منحرف کردن افکار عمومی برای سرپوش گذاشتن بر قصور و کم کاری خود هستند؟ با این حجم از اقدامات ضد ملی داخلی چگونه می توان این کار را سر و سامان داد؟»باشگاه پرسپولیس در بخش بعدی بیانیه خود نواقص پرونده از نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا را نوشته است:۱-مراقبت های پزشکی از بازیکنان۲-برنامه های آموزشی برای بازیکنان و کادر۳-استادیوم مورد تایید برای مسابقات AFC ۴-طرح خروج ایمنی از استادیوم۵-حکم مدیر آکادمی۶-حقوق، مسئولیت ها و وظایف پرسنل متقاضی - مسئولیت و وظایف پرسنلی۷-مسیولیت جابجایی ها طی فصل مجوز۸-اظهارنامه حضور در مسابقات آسیایی۹-مدارک حقوقی۱۰-مالکیت و مدیریت باشگاه۱۱-قرارداد کتبی با بازیکنان حرفه ای۱۲-صورت های مالی حسابرسی شده۱۳-عدم بدهی به کارمندان و به ارگان های مالیاتی۱۴-مکاتبه نماینده – قبل از صدور مجوز حرفه ای۱۵-اطلاعات آتی مالی۱۶-مسئولیت اطلاع رسانی در خصوص رویدادهای مهم مالی متعاقب۱۷-مسئولیت اطلاع رسانی اطلاعات مالی آتیپرسپولیس سپس در توضیح تلاش برای رفع نقایص نوشته: «پس از جلسه با کمیته صدور مجوز در سازمان لیگ به این نتیجه رسیدیم که برخی از این ایرادات نا به جا بوده، چرا که مدارک در موعد مقرر بارگذاری و مورد تایید کمیته صدور مجوز نیز قرار گرفته است.»قرمز ها با اعلام استیناف خواهی نوشتند: «همچنین باشگاه پرسپولیس نیز در همان مهلتی که تعیین شده بود، دفاعیات خود را ارایه کرد و در حال حاضر منتظر دریافت شرح تفصیلی رای عدم صدور مجوز حرفه ای هستیم تا نسبت به استیناف خواهی اقدام نماییم.»

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمله تند باشگاه پرسپولیس به کمیته بدوی/ شما وطن‌فروشید! از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×