روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی باز هم از برانکو و کالدرون عقب ماند از منبع افکار. "

یحیی باز هم از برانکو و کالدرون عقب ماند

یحیی گل محمدی شاید بتواند عملکرد خودش در پرسپولیس را بهبود ببخشد اما در نیم فصل به رکورد برانکو و کالدرون نمی رسد.

پرسپولیس فعلا با ۲۹ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و در صورت پیروزی مقابل فجر سپاسی در آخرین بازی نیم فصل به امتیاز ۳۲ خواهد رسید. بیشترین امتیاز پرسپولیس در نیم فصل متعلق به برانکو است که در لیگ هفدهم موفق به کسب ۳۶ امتیاز شد و کالدرون نیز پس از برانکو قرار دارد. گل محمدی می توانست به رکورد مربی آرژانتینی برسد اما تساوی مقابل پدیده کار را خراب کرد. پرسپولیس در لیگ شانزدهم و با هدایت برانکو نیم فصل را با ۳۲ امتیاز به پایان رساند. در لیگ هفدهم برانکو توانست با ۳۶ امتیاز بهترین رکورد را برای سرخ ها در نیم فصل رقم بزند. در لیگ هجدهم سپاهان ۳۱ امتیازی به دلیل تفاضل گل بهتر قهرمان نیم فصل شد.در لیگ نوزدهم تیم پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون با ۳۴ امتیاز عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کرد و بالاخره فصل قبل و در لیگ بیستم، سرخ پوشان با سرمربیگری یحیی گل محمدی در پایان نیم فصل اول با ۳۰ امتیاز قهرمان شدند تا کمترین میزان امتیازات را طی سال های اخیر کسب کرده باشند.حالا پرسپولیس می تواند با ۳۲ امتیاز نیم فصل را به پایان برساند که در این شرایط گل محمدی عملکرد سال گذشته خود را بهبود خواهد بخشید اما نمی تواند به رکورد برانکو و کالدرون در پرسپولیس برسد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی باز هم از برانکو و کالدرون عقب ماند از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×