روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هیئت مدیره پرسپولیس قاطعانه از گل محمدی حمایت می‌کند از منبع افکار. "

هیئت مدیره پرسپولیس قاطعانه از گل محمدی حمایت می‌کند

بیژن ذوالفقارنسب به عنوان رئیس جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزیده شده است.

مربی اسبق تیم ملی که سابقه بازی برای تیم ملی و پرسپولیس را هم دارد ،دقایقی پس از انتصاب به این سمت به گفت وگو نشست. رئیس جدید هیئت مدیره پرسپولیس صراحتاً از حمایت شدن یحیی گل محمدی صحبت و هنوز به ماندن در لیگ قهرمانان هم امیدوار است.بازگشت به آسیابا توجه به صحبت هایی که آقای وزیر انجام داده اند ، امیدواریم طی چند روز آینده مذاکرات ثمر بدهد و پرسپولیس بتواند در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کند. ما هنوز به حضور در این مسابقات امیدوار هستیم چون پرسپولیس در داخل و خارج از کشور هواداران بسیار زیادی دارد و همه آنها دلشان می خواهد این تیم راهی پیکارهای آسیایی شود.سابقه در پرسپولیساصلاً با فضای پرسپولیس غریبه نیستم چون طی دوران بازیگری ۶ فصل پیراهن این تیم را بر تن کرده ام. این باشگاه ظرفیت های بسیار بالایی دارد که باید به آن دست پیدا کنیم.فاجعهماجرایی که در رابطه با گابریل کالدرون به وقوع پیوست یک فاجعه بود. فاجعه ای که دیگر نباید تکرار شود. کالدرون دقیقا مانند داستان مارک ویلموتس یک فاجعه بسیار بزرگ و تلخ بود که به یادگار در فوتبال ایران مانده است و امیدوارم دیگر هرگز شاهد وقوع چنین اتفاقاتی در فوتبال کشورمان نباشیم.حمایت از یحیییحیی گل محمدی یکی از مربیان خوشنام فوتبال ماست که علاوه بر شخصیت بالای اجتماعی، آگاهی بسیار زیادی هم نسبت به امر هم مربیگری دارد. او به زبان انگلیسی مسلط است و همین مسئله در امور مربیگری کمک شایان توجهی به او می کند تنها مشکلی که این روزها پرسپولیس دارد، نارسایی هایی است که در واقع از بیرون به این تیم تحمیل می شود و گل محمدی چاره ای ندارد که یا این فضا را تحمل کند و یا واکنش نشان بدهد .البته تا اینجای کار چیزی که من دیده ام آن است که یحیی اغلب مشکلات را تحمل می کند. به صراحت و قاطعانه می گویم هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس حامی جدی یحیی گل محمدی خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هیئت مدیره پرسپولیس قاطعانه از گل محمدی حمایت می‌کند از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×