روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " روی یک اتفاق بچه گانه دروازه ما باز شد از منبع افکار. "

روی یک اتفاق بچه گانه دروازه ما باز شد

شهرام گودرزی، مهاجم تیم فوتبال فجر سپاسی گفت: تا قبل از گل موفق بودیم اما روی یک اتفاق بچه گانه دروازه ما باز شد.

شهرام گودرزی پس از شکست فجر سپاسی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: اول از هر چیزی به تیم پرسپولیس و هوادارنش بابت برد در این بازی تبریک می گویم که توانستند سه امتیاز را کسب کنند. ما سعی داشتیم جلوی حملات پرسپولیس را بگیریم و فکر می کنم تا قبل از گل موفق بودیم و گلی که خوردیم کاملا بچه گانه بود.وی افزود: اگر بازی قبلی ما در بیرون از خانه را دیده باشید به دلیل صاف بودن زمین عملکرد خوبی داشتیم. در بیرون از خانه بهتر بازی می کنیم ولی ما بیشترین آسیب را در زمین حافظیه دیدیم. مهاجم فجر تاکید کرد: باید 15 هفته بازی کنیم و بیشترین آسیب را تیم ما می خورد و ضرر می بیند. با این وضعیت زمین در حافظیه دنبال اتفاقات هستیم و امیدوارم هر چه سریع تر ورزشگاه پارس آماده شود تا بتوانیم نتایج خوبی در ادامه لیگ کسب کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " روی یک اتفاق بچه گانه دروازه ما باز شد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×