روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمله فرهاد به رکورد بیشترین شکست‌ناپذیری لیگ از منبع افکار. "

حمله فرهاد به رکورد بیشترین شکست‌ناپذیری لیگ

اگر شاگردان مجیدی در دیدار امروز برابر شهر خودرو شکست نخورند، به یک رکورد تاریخی دست خواهند یافت.

در یکی از دیدارهای هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر، تیم های استقلال و شهر خودرو در استادیوم آزادی تهران به مصاف هم می روند. شاگردان مجیدی به دلیل توقف برابر سپاهان در دیدار هفته قبل، پرسپولیس را در یک قدمی خود می بینند و امروز به دنبال پیروزی در این بازی خانگی هستند.چنانچه پرسپولیس موفق شود در تقابل برابر ذوب آهن به پیروزی دست یابد، آنگاه فاصله دو تیم به عدد یک می رسد و استقلال برای اینکه اختلاف را دوباره به عدد چهار برگرداند، محکوم به پیروزی برابر شهر خودرو است. توقف یا شکست شاگردان گل محمدی در اصفهان نیز این فرصت بی نظیر را در اختیار آبی پوشان پایتخت قرار می دهد تا با کسب سه امتیاز دیدار امروز، فاصله خود در صدر جدول را مجدداً افزایش دهند.استقلال تاکنون در لیگ بیست و یکم بهترین عملکرد تاریخ خود در رقابت های لیگ برتر را به جای گذاشته است. تیم فرهاد مجیدی ضمن صدرنشینی، رکورد بیشترین کسب امتیاز تا هفته بیست و پنجم را از خود به جا گذاشته ضمن اینکه آبی پوشان تنها تیم بدون شکست لیگ هستند و سعی دارند این روند را تا پایان فصل ادامه دهند تا به یک رکورد درخشان و بی نظیر دست یابند.درحالی که استقلال ۲۵ هفته را بدون شکست سپری کرده که این تیم تمامی رکوردهای شکست ناپذیری یک تیم در یک دوره خاص از رقابت های لیگ برتر را شکسته است. اما رکورد دیگری که آبی پوشان به دنبال شکستن آن هستند، آماری است که متعلق به پرسپولیس بوده و این تیم رکورد بیشترین شکست ناپذیری متوالی در لیگ برتر با ۲۶ بازی را در اختیار دارد.در واقع پرسپولیس توانسته است این رکورد را در طی ۲ فصل به ثبت برساند. پس از اینکه سرخ پوشان در هفته نوزدهم لیگ ششم با هدایت مصطفی دنیزلی با نتیجه ۴ بر ۳ برابر پیکان تن به شکست دادند، تا ۲۶ بازی بعد و دیدار هفته هفدهم لیگ هفتم با هدایت افشین قطبی، باختی را تجربه نکردند.در لیگ ششم، پرسپولیس در دیداری عجیب مغلوب پیکان شد. شاگردان دنیزلی ابتدا با ۴ گل از خودروسازان عقب افتادند. میثم خسروی، محسن بیاتی نیا، ایمان حیدری و محمدرضا طهماسبی تا همان دقیقه ۵۵ با چهارگل پیکان را پیش انداختند. سپس مهرزاد معدنچی، فراز فاطمی و کریم باقری در دقایق پایانی ۳ گل را جبران کردند و این دیدار با حساب ۴ بر ۳ به سود پیکان به پایان رسید.پس از این شکست، سرخ پوشان باختی را متحمل نشدند. در پایان فصل، افشین قطبی جای دنیزلی را بر روی نیمکت پرسپولیس گرفت و در فصل بعدی و لیگ برتر هفتم، این تیم تا هفته هفدهم و دیدار برابر سپاهان متحمل هیچ شکستی نشد. در آن بازی پرسپولیس با گل های محمد نصرتی (گل بخودی) و عماد رضا در برابر تک گل عباس آقایی با نتیجه دو بر یک مغلوب سپاهان شد تا طلسم شکست ناپذیری این تیم پس از ۲۶ بازی شکسته شود.هرچند که رکورد بیشترین تعداد بازی بدون باخت در یک دوره از لیگ در اختیار استقلال و مجیدی است اما با احتساب بازی های متوالی که شامل دو فصل شود، پرسپولیس تحت هدایت دنیزلی و قطبی در ۲۶ دیدار در دو دوره ششم و هفتم لیگ برتر شکست نخورد و مجیدی می تواند امروز با این رکورد مساوی شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمله فرهاد به رکورد بیشترین شکست‌ناپذیری لیگ از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×