روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعتراض تبریزی‌ها به میزبانی از پرسپولیس و سپاهان از منبع افکار. "

اعتراض تبریزی‌ها به میزبانی از پرسپولیس و سپاهان

هواداران تراکتور نسبت به اعلام خبر برگزاری دیدار پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه یادگار امام تبریز واکنش منفی نشان دادند.

تیم فوتبال تراکتور از ساعت 17:30 امروز در نخستین بازی هفته بیست و ششم لیگ برتر به مصاف هوادار می رود.* در فاصله 30 دقیقه تا شروع بازی حدود 10 هزار هوادار تیم تبریزی در ورزشگاه حضور داشتند.* این مسابقه ابتدا قرار بود ساعت 18:30 انجام شود اما در ادامه به دلیل درخواست تیم هوادار زمان آن به 16:30 تغییر کرد. در نهایت با اعتراض باشگاه تراکتور، سازمان لیگ تصمیم گرفت بازی را در ساعت 17:30 برگزار کند. البته انجام شدن بازی در این ساعت هم با اعتراض طرفداران تراکتور همراه شد.* هواداران تراکتور نسبت به اعلام خبر برگزاری دیدار پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه یادگار امام تبریز واکنش منفی نشان دادند.* تعدادی از بلیت های این بازی به شکل دستی و در ورزشگاه فروخته شد.* دقایقی مانده به شروع مسابقه، بارش شدید باران در ورزشگاه آغاز شد.* مهدی کیانی، کاپیتان تراکتور پیش از شروع بازی سمت رضا عنایتی رفت و با سرمربی هوادار خوش و بش کرد.* اعضای کادرفنی دو تیم نیز خوش و بش گرمی با هم داشتند.* تیم هوادار در دقیقه 2 روی ارسال فرزاد جعفری پشت مدافعان تراکتور با ضربه معین عباسیان از گوشه سمت راست محوطه جریمه تیم تبریزی به گل رسید. پس از این گل کاپیتان و زننده گل اول هوادار در مقابل فرزاد جعفری زانو زد و ژست واکس زدن کفش او را گرفت تا به این شکل شادی گل خود را انجام بدهد.* بعد از این گل تعدادی از هواداران تراکتور به عملکرد بازیکنان و محمدرضا زنوزی اعتراض کردند. البته برخی طرفداران هم شعار معروف «عیبی یوخ» را سر دادند.* در دقیقه 10 برخورد محمد جواد محمدی با محمدرضا اخباری سبب درگیری بین بازیکنان دو تیم شد و برای لحظاتی بازی از جریان افتاد.* با وجود بازسازی بخش هایی از استادیوم یادگار امام، اعضای شورای شهر و شهردار تبریز که در ورزشگاه حضور داشتند، دستور پیگیری رفع برخی معایب آن را دادند.دیدار دو تیم تا دقیقه 30 یک بر صفر به سود هوادار در جریان است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعتراض تبریزی‌ها به میزبانی از پرسپولیس و سپاهان از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×