روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش ساکت به بازی پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه یادگار امام تبریز از منبع افکار. "

واکنش ساکت به بازی پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه یادگار امام تبریز

محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه سپاهان به برگزاری بازی با پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز واکنش نشان داد.

محمدرضا ساکت در حاشیه فینال لیگ برتر هندبال درمورد برگزاری بازی تیم های پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز اظهار داشت: ما هیچ پیشنهاد خاصی نداشتیم و هر جا که تایید شود بازی خواهیم کرد، اما از سازمان لیگ گله داریم که 20 روز طول کشید تا این موضوع را به نتیجه برساند. برای هر مسابقه ای باید از قبل هتل رزرو شود و بلیت هواپیما گرفته شود.وی ادامه داد: زمانی که قرار بود در اراک بازی کنیم دقیقاً 25 روز زودتر به فدراسیون فوتبال نامه زدیم، اما متاسفانه درمورد این بازی به صورت مرتب اخبار ضد و نقیضی به گوش رسید. دلیل این اتفاق را نمی دانم و به ما هم ارتباط ندارد، اما از سازمان لیگ انتظار داریم درخصوص این مسائل زودتر تدبیر کند.مدیرعامل باشگاه سپاهان خاطرنشان کرد: آماده سازی تیم برای یک مسابقه فوتبال کار پر زحمتی برای هر تیمی از جمله ما و پرسپولیس است، چراکه باید هتل و بلیت هواپیما بگیریم.ساکت در پاسخ به این سوال که برای تنش های احتمالی آن مسابقه فکری کرده اید یا خیر، تصریح کرد: تنشی نباید وجود داشته باشد.وی درخصوص اینکه گفته می شود سازمان لیگ از میزبانی تبریز ابراز بی اطلاعی کرده است، گفت: من اطلاعی ندارم. تا کنون هیچ خبر جدیدی ندارم و امیدوارم بتوانیم یک بازی جوانمردانه داشته باشیم. به تصمیماتی که گرفته می شود هم احترام می گذاریم هرچند که کمی دیر گرفته شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش ساکت به بازی پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه یادگار امام تبریز از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×