روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سه امتیاز برای ما مهم بود از منبع افکار. "

سه امتیاز برای ما مهم بود

سرمربی سپاهان با اشاره به اینکه سعی کردیم از جناحین استفاده کنیم و چرخش توپ بیشتری داشته باشیم، افزود: در نیمه دوم هم سعی کردیم مراقبت ضد حملات پیکان باشیم.

محرم نویدکیا دوشنبه شب پس از برتری یک بر صفر تیمش برابر پیکان در هفته بیست و ششم لیگ برتر ، اظهار داشت: اگر در مورد بازی بخواهم صحبت کنم در نیمه اول خیلی خوب بودیم و مالکیت بالا داشتیم. سعی کردیم از فضاها استفاده کنیم. پیکان نفرات جوانی دارد و سازماندهی دفاعی آنها خوب است.سرمربی سپاهان با اشاره به اینکه سعی کردیم از جناحین استفاده کنیم و چرخش توپ بیشتری داشته باشیم، افزود: در نیمه دوم هم سعی کردیم مراقبت ضد حملات پیکان باشیم. در نیمه دوم کارمان را ادامه دادیم تا به گل رسیدیم. پس از گل کمی عقب نشستیم چون این طبیعی بود چرا که نتایج بازی های همزمان را می دانستیم و این شانس را داشتیم که به تیم دوم نزدیک تر شویم. سعی کردیم برتری را حفظ کنیم چرا که سه امتیاز برای ما مهم بود.نویدکیا بیان کرد: نفرات تعویضی هم خوب بودند. اما یکی دو کرنر به پیکان دادیم. خیلی خوب توانستیم سه امتیاز را بگیریم چرا که برای ما مهم بود.وی در مورد رسیدن به جایگاه دوم اظهار کرد: پنج امتیاز فاصله زیادی است اما اگر بتوانیم در بازی رو در رو با پرسپولیس سه امتیاز را بگیریم به هدفمان می رسیم. شرایط خوبی داریم و در فوتبال هر چیزی طبیعی است.سرمربی سپاهان در مورد میزبانی تبریز از دیدار پرسپولیس و سپاهان هم گفت: نمی دانم فدراسیون مقصر است یا سازمان لیگ، اما فوق العاده ضعیف عمل کردند. در نیم فصل اول یک ماه قبل گفتند که باید به اراک برویم. الان چهار روز دیگر بازی است اما نمی دانیم چگونه پرواز و هتل بگیریم. برای فوتبال ما با این همه ادعا خوب نیست که ندانیم بازی کجاست.وی بیان کرد: به عنوان سرمربی سپاهان سعی کردم همیشه رابطه پرسپولیس و سپاهان نزدیک باشد اما نمی دانم مشکل از پرسپولیس است یا نه. اگر مقصر آنها بودند که متاسفم، اما سازمان لیگ نتوانست مقتدر عمل کند.سرمربی سپاهان خاطر نشان کرد: این حق طبیعی تیم هاست که از هوادارانشان استفاده کنند. اما در حق ما اجحاف می شود و بلاتکلیف هستیم. ابتدا اعلام کردند بازی مشهد است که ما هتل گرفتیم و پیش پرداخت دادیم.وی در مورد درگیری آخر بازی گفت: من متوجه نشدم اما یک درگیری لفظی شد که از نیمکت خودم خواستم به رختکن بازگردند.نویدکیا در مورد تغییرات در ترکیب تیمش گفت: روز قبل بازی، عزت الله پورغاز سرماخوردگی شدید گرفت و روی او ریسک نکردیم. از او تست گرفتیم که منفی بود. من همیشه مراقب بازیکنان آسیب دیده تیمم هستم و هیچ وقت دوست ندارم به خاطر یک امتیاز بیشتر بازیکنانم آسیب ببیند.دیدار تیم های پیکان و سپاهان در هفته بیست و ششم در ورزشگاه دستگردی تهران با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان به اتمام رسید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سه امتیاز برای ما مهم بود از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×