روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین اخبار پرسپولیس| نحوه حضور تماشاگران در بازی پرسپولیس و سپاهان از منبع افکار. "

آخرین اخبار پرسپولیس| نحوه حضور تماشاگران در بازی پرسپولیس و سپاهان

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره حضور تماشاگران در بازی پرسپولیس و سپاهان صحبت کرد.

با اعلام محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس پیش از بازی رفت این تیم مقابل سپاهان ، صورتجلسه ای با حضور افشین پیروانی و رضا فتاحی سرپرستان دو تیم امضا شده که بر اساس آن ظرفیت کل ورزشگاه در بازی رفت و برگشت بدون تماشاگر یا با حضور آن ها، در اختیار تیم میزبان قرار می گیرد. به همین خاطر باشگاه پرسپولیس در بازی برگشت که روز 24 اردیبهشت و در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان برگزار می شود، از پذیرش هواداران سپاهان خودداری می کند.سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره حضور تماشاگران در بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: در مورد این موضوع باید به کمیته انضباطی بروند و در آنجا تصمیم گیری شود. موارد و مستنداتی که دارند قابل احترام است اما در این رابطه کمیته انضباطی باید تصمیم بگیرد.وی افزود: البته من نباید پاسخ مصاحبه را بدهم اما بر اساس مستنداتی که دارند می توانند در خواست کتبی بدهند. ما به کمیته انضباطی ارسال می کنیم و این کمیته نیز به قید فوریت تصمیم گیری و اعلام می کند. ما نمی توانیم در این مورد تصمیم بگیریم.مهدی در خصوص نظر سازمان لیگ به عنوان مجری مسابقه عنوان کرد: بر اساس قانون و ابلاغی که داشتیم، شرایط برگزاری بازی با حضور تماشاگران به صورت 90 به 10 است. مغایر با آن اگر نکته و یا موضوعی است باید ارائه شود و ارکان قضایی فدراسیون فوتبال به ما اعلام کنند. کمیته مسابقات مجری اوامر است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین اخبار پرسپولیس| نحوه حضور تماشاگران در بازی پرسپولیس و سپاهان از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×