روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یک مربی و آنالیزور به کادر فنی تیم ملی اضافه می‌شوند از منبع افکار. "

یک مربی و آنالیزور به کادر فنی تیم ملی اضافه می‌شوند

مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت: اسکوچیچ در نظر دارد ۲ مربی دیگر به کادرفنی اضافه کند که این کار در حال انجام است.

حمید استیلی افزود: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در صدد است تا دو مربی دیگر را به کادرفنی تیم ملی اضافه کند و خود پیگیر این موضوع شده، یکی از آنها به عنوان مربی و دیگری در مساله آنالیز در خدمت تیم ملی خواهند بود و باید دید روند کار چگونه پیش می رود. وی در خصوص دیدارهای تدارکاتی تیم ملی هم گفت: دو فیفادی را پیش رو داریم که در تلاش هستیم به شکلی مطلوب از آن بهره ببریم. اولین اردوی تیم ملی ۱۴ روزه خواهد بود که در خارج از کشور برگزار می شود که ماه ژوئن را برای آن انتخاب کرده ایم. دومین اردو ۷ روزه خواهد بود که به ماه سپتامبر باز می گردد، آخرین اردوی ما هم قبل از جام جهانی است که ۵ روزه است و این تفاوت با دوره های قبلی است چرا که زمان بسیار کمی بازیکنان را در خدمت خواهیم داشت. مدیر تیم ملی فوتبال ایران در مورد روند بررسی البسه تیم ملی فوتبال ایران خاطر نشان کرد: امروز جلسه ای برگزار شد که طی آن سه شرکت خارجی و داخلی حضور داشتند. شرکت های خارجی از کشورهای اسپانیا، آلمان و اتریش بودند و قرار است برای تمام رده های سنی تیم های ملی یکی از این تولیدات انتخاب شود. جلسه خوب و شفافی بود و از حراست و بازرسی نمایندگانی حضور داشتند، قرار است در روزهای آینده یکی از شرکت ها برای همکاری انتخاب شود تا هرچه زودتر لباس های خودمان را به فیفا ارسال کنیم. استیلی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به این سئوال که گفته می شود از کریم باقری خواسته شده تا بین تیم ملی و پرسپولیس یک گزینه را انتخاب کند، گفت: در جریان این مساله نیستم، باید صبر کرد تا اسکوچیچ به ایران بازگردد و در این زمینه با میرشاد ماجدی صحبت کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یک مربی و آنالیزور به کادر فنی تیم ملی اضافه می‌شوند از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×