روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش معاون پرسپولیس به ادعای یحیی از منبع افکار. "

واکنش معاون پرسپولیس به ادعای یحیی

در روزهای اخیر پس از مصدومیت وحید امیری عنوان شد سرمربی پرسپولیس دلیل اصلی آسیب دیدگی ستاره تیمش را حضور در اردوی تیم ملی می داند.

معاونت ورزشی باشگاه پرسپولیس ، درباره موضوع مطرح شده از سوی یحیی گل محمدی که وحید امیری در اردوهای تیم ملی دچار مصدومیت شده اظهاراتی را مطرح کرد.محمد محمدی ابتدا درباره مصدومیت وحید امیری و اینکه آیا هزینه های مداوای او برعهده خودش است یا باشگاه اظهار داشت: «من در این مدت از نزدیک کارهای وحید امیری را زیر نظر داشتم. امیری بدون شک طی ده سال اخیر جزو با اخلاق ترین و البته تاثیرگذارترین فوتبالیست های ملی و البته باشگاه پرسپولیس بوده است».وی ادامه داد: «دکتر حقیقت پزشک تیم در جریان همه قضایا بوده و همچنان خواهد بود. ما مشکلی با پرداخت هزینه های درمانی وحید امیری نداریم چون این بازیکن همچنان تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس است. باز هم تاکید می کنم فارغ از مسائل فوتبالی و شرایط خوب فنی، وحید امیری جزو انگشت شمار بازیکن با شخصیت فوتبال ایران است».این مقام مسئول در باشگاه پرسپولیس همچنین درباره اتفاقات روزهای اخیر که عنوان شد یحیی گل محمدی گفته وحید امیری در اردوی تیم ملی مصدوم شد، اما وحید امیری در تازه ترین صحبت هایش گفته در سوپرجام از ناحیه مصدومیتش احساس درد کرده و با همان شرایط به اردوی تیم ملی رفته و البته خودش را مقصر می دانسته تأکید کرد: «مطرح کردن این قبیل مسائل هیچ دردی از شرایط تیم پرسپولیس و تیم ملی دوا نمی کند. در حال حاضر اینکه او چطور و کجا مصدوم شده اهمیتی ندارد بلکه مهم این است که وحید امیدی جزو سرمایه های ملی فوتبال ایران است و این خیلی اهمیت دارد که هر چه سریعتر سلامتی اش را به دست بیاورد».محمدی در آخر یادآورشد: «باشگاه پرسپولیس در این زمینه از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد و امیدواریم این فوتبالیست مودب و فنی هرچه زودتر دوباره پا به توپ شود تا در پرسپولیس و تیم ملی شاهد حضور موفقش باشیم».

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش معاون پرسپولیس به ادعای یحیی از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×