روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هایجک بزرگ استقلال از پرسپولیس ؛ سعید صادقی نظرش تغییر کرد از منبع افکار. "

هایجک بزرگ استقلال از پرسپولیس ؛ سعید صادقی نظرش تغییر کرد

سعید صادقی قرار بود شب گذشته با حضور در باشگاه پرسپولیس قراردادش را با این تیم امضا کند اما در ساختمان این باشگاه حاضر نشد.

سعید صادقی قرار بود شب گذشته با حضور در باشگاه پرسپولیس قراردادش را با این تیم امضا کند اما در ساختمان این باشگاه حاضر نشد.شب گذشته خبر رسید باشگاه پرسپولیس با سعید صادقی به توافق رسیده و به زودی قرارداد این بازیکن نهایی می شود. حتی علیرضا بیرانوند گلر پرسپولیس که به تازگی به این تیم پیوسته، در کامنتی که برای صادقی نوشته از حضور او در جمع سرخپوشان خبر داد.باشگاه پرسپولیس هم شب گذشته حتی به عکاس خود برای گرفتن عکس از قرار داد سعید صادقی زنگ زده بود و قرار بود با این ملی پوش کار را تمام کنند اما تاجر استقلالی که در جریان بیرون کشیدن امین قاسمی نژاد از باشگاه پرسپولیس نیز نقش داشت، با صادقی که اتفاقا مدیر برنامه هایشان یکی است تماس می گیرد و داستان تا حدود زیادی تغییر می کند. قرار است صادقی امشب تصمیم نهایی خود را اعلام کند که با این تماس شانس استقلال بسیار بالا رفته است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هایجک بزرگ استقلال از پرسپولیس ؛ سعید صادقی نظرش تغییر کرد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×