روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فرمول پرسپولیس برای جذب ستاره ملی پوش! از منبع افکار. "

فرمول پرسپولیس برای جذب ستاره ملی پوش!

یکی از پست هایی که پرسپولیس قصد داشت برای فصل آینده آن را تقویت کند،دفاع چپ بود. با توجه به عملکرد نه چندان خوب سعید آقایی و علی شجاعی و همچنین مصدومیت طولانی مدت وحید امیری، پرسپولیسی ها می خواستند هر طور شده یک مدافع چپ مطمئن را به خدمت بگیرند.

گزینه اول آن ها امید نورافکن بازیکن ملی پوش سپاهان بود. یحیی گل محمدی علاقه زیادی به این بازیکن دارد و سال گذشته هم برای جذب نورافکن اقدام کرد ولی نتیجه در بر نداشت. امید یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد و گرفتن رضایتنامه از سپاهان آن هم برای پرسپولیس کار بسیار سختی خواهد بود.به غیر از نورافکن میلاد زکی پور هم در لیست یحیی گل محمدی قرار داشت ولی به دلیل درخواست مالی بالای این بازیکن و همچنین مخالفت شدید هواداران پرسپولیس ، پیوستن زکی پور یه این تیم کنسل شد. بعد از منتفی شدن جذب مدافع سابق استقلال ، پرسپولیسی ها دوباره برای خرید نورافکن اقدام کردند ولی سپاهانی ها اصلا حاضر به از دست دادن ستاره ملی پوش خود نیستند. نورافکن چندی قبل با پیشنهاد ۵۰۰ هزار دلاری یک تیم قطری مواجه شد ولی سپاهانی ها با فروش امید مخالفت کردند.هرچند درویش در مصاحبه ای عنوان کرد، پرسپولیس هیچ برنامه ای برای جذب نورافکن نداشت، ولی واقعیت این است که این باشگاه چند بار برای جذب نورافکن اقدام کرد. حتی به گفته بیرانوند، خود امید هم علاقه داشت در سال منتهی به جام جهانی به پرسپولیس بیاید ولی سپاهانی ها قصد ندارند این بازیکن تاثیرگذار تیمشان را به یکی از رقبای مستقیم خود بدهند.با توجه به این شرایط و مخالفت شدید سپاهان برای فروش نورافکن ، باشگاه پرسپولیس قصد دارد با نفراتی مثل علی نعمتی ، محمد مهدی احمدی و وحید امیری در پست دفاع چپ فصل آینده را شروع کند و سال بعد نورافکن را به صورت بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. قرارداد نورافکن با سپاهان در پایان لیگ بیست و دوم به پایان می رسد و پرسپولیس بعد از پایان قرارداد این بازیکن می تواند نورافکن را جذب کند. این فرمول دقیقا مشابه فرمولی است که پرسپولیس برای جذب دانیال اسماعیلی فر به کار برد. دانیال هم در تابستان گذشته و هم در نقل و انتقالات زمستانی مورد توجه پرسپولیس قرار داشت ولی باشگاه سپاهان راضی به فروش این بازیکن به پرسپولیس نمی شد. از همین رو پرسپولیسی ها منتظر ماندند و بعد از اتمام قرارداد اسماعیلی فر با سپاهان ، این بازیکن را به خدمت گرفتند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فرمول پرسپولیس برای جذب ستاره ملی پوش! از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×