روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیشنهادات وسوسه‌کننده برای گلر پرسپولیسی از منبع افکار. "

پیشنهادات وسوسه‌کننده برای گلر پرسپولیسی

قرارداد علیرضا حقیقی با تیم نساجی پایان یافته و او به واسطه قهرمانی در جام حذفی به همراه نساجی و نمایش خوبی که در این بازی ها داشت با دو پیشنهاد خوب از سوی تیم های صنعتی مواجه شده است.

علیرضا حقیقی بعد از درخشش در مسابقات فصل گذشته جام حذفی امیدوار بود با پیشنهاد از باشگاه پرسپولیس برای حضور در ترکیب سرخ مواجه شود و حتی با رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس هم دیدار کرد اما ترجیح کادر فنی باشگاه پرسپولیس این بود که مرد شماره یک گذشته یعنی علیرضا بیرانوند را به اردوی تیم برگرداند و حال علیرضا حقیقی برای ترک نساجی باید روی پیشنهادات دیگر تیم ها زوم کند. این در حالی است که علیرضا حقیقی رابطه خوبی با باشگاه نساجی به خصوص مالک آن دارد و طی دو فصل حضور در نساجی نمایش های خوبی در ترکیب این تیم داشته است.علیرضا حقیقی به واسطه اینکه قراردادش با نساجی پایان یافته مشکلی برای جدایی از تیم مازنی و حضور در یک تیم جدید ندارد. البته تنها علیرضا حقیقی و مسعود شجاعی است که قراردادشان نساجی پایان یافته و براحتی در ادامه مسیر می توانند راهی یک تیم جدید شوند اما دیگر بازیکنان نساجی با این باشگاه قرارداد دارند و برای جدایی از تیم مازنی باید از باشگاه نساجی رضایتنامه دریافت کنند.باید منتظر ماند و دید که با حضور بخشی از اعضای کادر فنی تیم پرسپولیس در باشگاه نساجی این دروازه بان چه تصمیمی برای فصل بعد خواهد گرفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیشنهادات وسوسه‌کننده برای گلر پرسپولیسی از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×