روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه استقلال خرید جدید پرسپولیس را زیر سوال برد ! از منبع افکار. "

باشگاه استقلال خرید جدید پرسپولیس را زیر سوال برد !

فرشید سمیعی معاون حقوقی استقلال مدعی شد که رفتن عرفان باقری به پرسپولیس غیرقانونی بوده است و باید در استقلال بماند.

معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت که عرفان باقری اگر اشتباهی مرتکب شده که قطعا شده، یک مساله درون خانوادگی است و در داخل باشگاه رسیدگی خواهد شد.عرفان باقری ، پرورش یافته آکادمی استقلال که سابقه کاپیتانی در تیم های رده های پایه آبی پوشان را در کارنامه دارد، به پرسپولیس پیوست. این بازیکن چند مرتبه نیز در کنار تیم بزرگسالان استقلال تمرین کرد.عقد قرارداد این بازیکن با پرسپولیس اعتراض باشگاه استقلال را به همراه داشت. در این رابطه، فرشید سمیعی معاون حقوقی آبی ها، اظهار داشت:عرفان باقری پسر استقلال است و داخل خانواده بزرگ استقلال می ماند. اگر اشتباهی مرتکب شده که قطعا شده، یک مساله درون خانوادگی بوده و در داخل مجموعه رسیدگی خواهد شد.وی افزود:باتوجه به مستندات و مدارک موجود، عرفان در استقلال به فوتبال خود ادامه خواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه استقلال خرید جدید پرسپولیس را زیر سوال برد ! از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×