روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دلیل مذاکره بازیکن مورد نظر استقلال با پرسپولیس مشخص شد از منبع افکار. "

دلیل مذاکره بازیکن مورد نظر استقلال با پرسپولیس مشخص شد

هافبک مدنظر استقلال در یک هفته اخیر مذاکراتی با پرسپولیس انجام داد که تنها یک دلیل داشت.

در روزهای اخیر آنقدر درباره سعید صادقی برای پیوستن به تیم های استقلال و پرسپولیس گفته شده که هواداران دو تیم را خسته کرده است. این بازیکن به دلیل نمایش خوبی که فصل گذشته در گل گهر سیرجان داشت مورد توجه تیم های زیادی قرار گرفت.صادقی از سال گذشته در لیست فرهاد مجیدی بود و حتی اواخر لیگ جاری با او برای پیوستن به استقلال به توافق کرد اما وقتی مجیدی از استقلال رفت به یکباره نظرش تغییر کرد. او با تیم های پرسپولیس و سپاهان نیز وارد مذاکره شد و همزمان با یک تیم اماراتی نیز صحبت کرد. صادقی پس از بازگشت از اردوی تیم ملی در قطر هر به مسئولان دو باشگاه نظر مثبت خود را اعلام می کرد ولی رقم ها هر روز افزایش پیدا می کرد.باشگاه استقلال به صادقی گفته ارقام نجومی در کار نیست و می تواند با در نظر گرفتن یک رقم پایه به ازای هر بازی به قراردادش اضافه شود. صادقی وقتی متوجه این موضوع شد سراغ مذاکره با پرسپولیس رفت. او پیشنهادی به مسئولان این تیم داد که باعث تعجب مدیران پرسپولیس شد. پرسپولیسی ها هم متوجه شدند که صادقی برای اینکه رقم قراردادش از سمت استقلالی ها بالا ببرد با آنها مذاکره کرده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دلیل مذاکره بازیکن مورد نظر استقلال با پرسپولیس مشخص شد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×