روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لیست پرسپولیس برای بازیکن جنجالی پر شد! از منبع افکار. "

لیست پرسپولیس برای بازیکن جنجالی پر شد!

یکی از بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده، عیسی آل کثیر است.

عیسی آل کثیر در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب دیدگی شدید شد اما با این حال پنج ماه دیرتر زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد تا به این ترتیب در موقعیتی عجیب قرار بگیرد.او هم اکنون در دزفول حضور دارد و پیشنهاد تمدید از پرسپولیس دریافت نکرده تا در فهرست جداشده های پرسپولیس قرار بگیرد اما او امیدوار است در هفته های پیش رو معادلات تغییر پیدا کنند. شنیده ها حاکی از آن است که او از نظر جسمانی موقعیت خوبی دارد اما نمی تواند فعلا در تمرینات شرکت کند و احتمالا تا آبان از میادین دور خواهد بود. به این ترتیب به نظر می رسد آل کثیر تا پایان نیم فصل در اختیار پرسپولیس نباشد و امکان بازی نخواهد داشت.نکته مهم اینکه فهرست پرسپولیس اکنون با جذب گولسیانی و تمدید نعمتی، چهار جای خالی دیگر دارد. باشگاه پرسپولیس جذب مهاجم خارجی و سعید صادقی را در دستور کار قرار داده و احتمال جذب دو بازیکن دیگر هم وجود دارد.به این ترتیب لیست بزرگسالان پرسپولیس جای خالی برای عیسی آل کثیر ندارد اما با این حال او امیدوار است که در بازگشت به میادین، یک پیشنهاد تمدید از پرسپولیس دریافت کند و در این تیم بماند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لیست پرسپولیس برای بازیکن جنجالی پر شد! از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×