روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جای خالی این بازیکن را نگه دارید!/ ستاره یحیی کِی می آید؟ از منبع افکار. "

جای خالی این بازیکن را نگه دارید!/ ستاره یحیی کِی می آید؟

پرسپولیس همچنان در تلاش است تا با خرید ۲ مهاجم و همین طور سعید صادقی تیمی رویایی برای فصل بعد ببندد. البته یک جای خالی هم برای ستاره سابق رزرو خواهد شد.

فصل نقل و انتقالات برای پرسپولیس خوب و پرشتاب پیش رفته و فعلاً شش خرید که ۵ تای شان بازیکنان شناخته شده و قابلی هستند تحت قرارداد پرسپولیس در آمده اند تا سرخ ها نسبت به دیگر تیم های متمول و پرتکاپو در نقل و انتقالات مثل استقلال، فولاد، سپاهان، مس و گل گهر چند گام جلوتر باشد. با این حال هنوز کار پرسپولیس در این بخش تمام نشده و سرخ ها حداقل ۲ یا ۳ بازیکن دیگر می خواهند. اما چطور و چگونه این دو جای خالی پر خواهد شد؟بالاخره نصف لیست یا ۷۰ درصددرویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس چند روز قبل اعلام کرد از لیست درخواستی یحیی برای نقل و انتقالات ۶۰ تا ۷۰ درصد جذب شده اند اما گل محمدی در مصاحبه دو روز قبل خود گفت نصف لیستش فراهم شده که البته این هم با واقعیت جور در نمی آید. پرسپولیس تا الان شش بازیکن جذب کرده و اگر صحبت یحیی ملاک باشد یعنی شش بازیکن دیگر هم باید جذب شوند؟ این مسأله با توجه به محدودیت لیست بزرگسال پرسپولیس منطقی نیست مگر اینکه نیمی از این بازیکنان در لیست امید یا جوانان قرار بگیرند.یک جا برای نوراللهی نگه داریدبه نظر می رسد کوچ ستاره های مهم پرسپولیس در تابستان گذشته که عامل مهمی برای از دست دادن قهرمانی بود خیلی برای یحیی گران تمام شده و او دوست دارد هر چه سریعتر این ستاره ها را برگرداند. با جذب پورعلی گنجی و گولسیانی مشخص شد یحیی توجهی به بازگرداندن حسین کنعانی از قطر ندارد اما برای احمد نور و مغانلو نقشه ریخته است. طی دو هفته گذشته بارها خبر آمده که نوراللهی با وجود تغییرات در رأس کادر فنی تیم اماراتی اش در باشگاه شباب الاهلی می ماند اما چند روزی است بحث الک کردن لژیونرهای این تیم هم مطرح شده و شاید احمد نور در امارات نماند. گفته می شود تکلیف ماندن یا نماندن نوراللهی در این تیم هفته آینده مشخص خواهد شد. از این رو پرسپولیس یک جا برای بهترین بازیکن دو فصل قبلش نگه داشته و تا لحظه آخر منتظر این بازیکن می ماند تا دوباره برگردد و مرکز زمین را بیمه کند.صادقی با ۱۰ میلیارد کمتر می آید؟در حالی که به نظر می رسد احسان پهلوان و یکی دیگر از بازیکنان پرسپولیس به فولاد خواهند رفت پرسپولیس با این باشگاه و دو باشگاه بزرگ دیگر بر سر به خدمت در آوردن سعید صادقی مسابقه سختی را در پیش گرفته است. سعید صادقی از فولاد پیشنهاد ۲۲ میلیاردی دارد و استقلال هم رقمی بالاتر از پرسپولیس به او پیشنهاد داده اما سقف پرداختی پرسپولیس ۱۲ میلیارد است. گفته می شود یحیی روی خرید صادقی شاگرد سابق خود در مشهد اصرار دارد اما جذب این بازیکن به اندازه گزینه های دیگر راحت نیست.به نظر می رسد تیم یحیی با خرید صادقی و یک مهاجم داخلی و کاسیانو در نهایت بسته شود. ضمن اینکه پرسپولیس احتمالا یک جالی خالی هم برای احمد نور باقی نگه خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جای خالی این بازیکن را نگه دارید!/ ستاره یحیی کِی می آید؟ از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×