روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازیکن استقلال برای باشگاه پرسپولیس دردسرساز شد از منبع افکار. "

بازیکن استقلال برای باشگاه پرسپولیس دردسرساز شد

استقلال عنوان کرد از آنجایی که این بازیکن با آبی پوشان قرارداد دارد نمی تواند به هیچ تیم دیگری از جمله پرسپولیس برود.

باشگاه پرسپولیس جذب بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال را تکذیب کرد.چند روز پیش بود که در خبر ها عنوان شد عرفان باقری بازیکن جوان تیم استقلال پس از حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس به جمع سرخپوشان منتقل شده است. حتی این بازیکن با رسانه ها گفتگو کرد و پیوستنش به پرسپولیس را تایید کرد.به دنبال این اتفاق استقلال عنوان کرد از آنجایی که این بازیکن با آبی پوشان قرارداد دارد نمی تواند به هیچ تیم دیگری از جمله پرسپولیس برود.پس از تهدید باشگاه استقلال، همتای تهرانی با انتشار خبر کوتاهی اعلام کرد: «باشگاه پرسپولیس هیچگونه قراردادی با عرفان باقری امضاء نکرده است و امضای قرارداد با این بازیکن را منوط به ارائه فسخ دو طرفه از سوی ایشان کرده و خبر هایی که در این خصوص منتشر می شود، صحت ندارد.»

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازیکن استقلال برای باشگاه پرسپولیس دردسرساز شد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×