روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ریسک بزرگ یحیی روی بازیکن جدید پرسپولیس از منبع افکار. "

ریسک بزرگ یحیی روی بازیکن جدید پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس ریسک بزرگی روی جذب یک بازیکن کرده است.

بیش از یک ماه است که یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب کاسیانو مهاجم برزیلی تیم ویزلا پرتغال هستند. تا امروز عوامل مختلفی در به سرانجام نرسیدن این انتقال دخیل بوده اند اما هرچه هست و با وجود تمام مشکلات، سرمربی پرسپولیس به شدت به دنبال جذب این مهاجم برزیلی است و حتی مصدومیت اخیر کاسیانو هم یحیی را از این انتقال منصرف نکرده است.آمار کاسیانو مخصوصا در دو سال اخیر بد نبوده و یحیی گل محمدی هم به شدت دوست دارد این مهاجم را به پرسپولیس بیاورد و حتی به خاطر کاسیانو قید جذب چند مهاجم رزومه دار خارجی دیگر را زده است اما این به منزله ریسک بزرگ سرمربی پرسپولیس روی این مهاجم پا به سن گذاشته برزیلی است.سرمربی پرسپولیس قطعا به این نکته واقف است که اگر به هر دلیلی کاسیانو در پرسپولیس جواب ندهد یا کارایی لازم را نداشته باشد زیر فشار سنگین هواداران و رسانه ها قرار خواهد گرفت. به هرحال اصرار به جذب کاسیانو و رد کردن دیگر مهاجمان داخلی و خارجی می تواند هم روی گل محمدی و هم روی خود کاسیانو فشار مضاعفی ایجاد کند، فشاری که اگر توام باشد با عدم گلزنی و موفقیت کاسیانو در پرسپولیس مخصوصا در بازی های اول، روز های سختی را برای سرمربی و مهاجم پرسپولیس رقم خواهد زد.در نهایت باید دید که آیا انتقال کاسیانو به پرسپولیس نهایی می شود و در صورت نهایی شدن این مهاجم برزیلی می تواند در پرسپولیس موفق باشد یا خیر. هرچند تجربه نشان داده گل محمدی در جذب بازیکن خارجی برای پرسپولیس عملکرد خوبی نداشته و تمام خارجی های جذب شده در مدت حضور این سرمربی به جز هنانوف، عملکرد خوبی نداشته اند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ریسک بزرگ یحیی روی بازیکن جدید پرسپولیس از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×