روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبری جذاب از نقل و انتقالات برای هواداران پرسپولیس از منبع افکار. "

خبری جذاب از نقل و انتقالات برای هواداران پرسپولیس

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که یحیی گل محمدی زوج خارجی خط حمله تیمش را انتخاب کرده و سرخ ها علاوه بر کاسیانو یک مهاجم دیگر هم جذب خواهند کرد.

یحیی گل محمدی همچنان به دنبال جذب یک مهاجم دیگر برای پرسپولیس است.با اینکه گفته می شود پرونده جذب بازیکن مهاجم با حضور کاسیانو برای پرسپولیس بسته می شود اما دیروز از باشگاه خبر رسید که مشغول مذاکره با دو مهاجم خارجی دیگر هستند. باشگاه پرسپولیس از ذکر مشخصات این دو بازیکن خودداری می کند تا مشکلی در راه جذب یکی از این دو بازیکن به وجود نیاید.پرسپولیسی ها پیش از این غیر از کاسیانو با ۷ مهاجم خارجی دیگر وارد مذاکره شدند که دو برزیلی رقم بالای ۳ و ۲ میلیون دلار را طلب کردند و ۵ نفر هم پاسخی به درخواست باشگاه پرسپولیس ندادند! حالا گفته می شود روند مذاکرات با این دو مهاجم خوب است و به توافقات اولیه هم دست یافته اند و باید دید در نهایت کدام یک سرخپوش می شود.به نظر می رسد زوج خط حمله سرخ ها برای فصل آینده با حضور 2 بازیکن خارجی شکل بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبری جذاب از نقل و انتقالات برای هواداران پرسپولیس از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×