روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رقم دستمزد مربی برزیلی پرسپولیس لو رفت از منبع افکار. "

رقم دستمزد مربی برزیلی پرسپولیس لو رفت

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان جانشین حمید مطهری مشخص شد و قرار است به زودی از برزیل به تهران بیاید.

پس از جدایی دستیار اول یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس ابتدا قصد داشت از یک مربی ایرانی در کادرفنی به جای حمید مطهری بهره ببرند، اما یحیی گل محمدی پس از پاسخ منفی مجتبی حسینی به او، تصمیم خود را گرفته تا یک مربی خارجی را به عنوان طراح و تمرین دهنده این تیم به نیمکت پرسپولیس اضافه کند.البته در این میان اسامی مربیان ایرانی همچون؛ محمد نصرتی، رضا جباری، رضا شاهرودی، ادموند بزیک و ... هم به گوش رسید، اما تنها گزینه ایرانی جانشینی حمید مطهری، سرمربی پیکان بود که او جواب منفی به پرسپولیسی ها داد.برهمین اساس یحیی در مذاکره ای که با مدیران پرسپولیس انجام داد روی جذب مربی خارجی اصرار داشت و از دید او جذب یک مربی خارجی مناسب می توانست دغدغه ها و مشکلات سرمربی سرخ ها را در چنیش پازل تاکتیکی تیم کم کند. گل محمدی دو مربی خارجی را برای حضور در کادر فنی مدنظر داشت، اما مذاکره باشگاه پرسپولیس از آن ها به دلیل بالا بودن میزان دستمزد و عدم توافق مالی به نتیجه نرسید.در نهایت اوسمار لوس ویرا، از برزیل به عنوان دستیار یحیی گل محمدی انتخاب شد. مربی برزیلی و جدید پرسپولیس بیشتر در زمینه جوانان کار کرد تا اینکه پس از ۲ سال کار در تیم زیر ۲۰ سال کورینتیانس، در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ دستیار مربی اصلی شد.اوسمار ویرا در سال ۲۰۱۹ هدایت گوارانی و ویتوریا را برعهده داشت و در سال ۲۰۲۰ دوباره به عنوان دستیار به اینترناسیول پیوست تا انتهای فصل ۲۰۲۱ در این تیم ماند. در آغاز فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ هدایت سیانورته را برعهده گرفت. تیمی که در لیگ اصلی برزیل نیست و در لیگ سطح اول ایالت پارانای کشور برزیل بازی می کند.در مجموع ویرا در اینترناسیول به عنوان دستیاری عملکرد بهتری نسبت با سایر تیم ها از خود به ثبت رسانید. شاید برای خیلی ها این سئوال پیش بیاید که دستیار برزیلی یحیی گل محمدی چقدر برای باشگاه پرسپولیس هزینه در بر داشته است؟یک منبع موثق و نزدیک به باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد " ویرا" برای یک فصل کار در کنار یحیی گل محمدی مبلغ ۱۵۰ هزار دلار دریافت خواهد کرد!۱۵۰ هزار دلار برای دستیار اول یحیی گل محمدی آن هم از نوع برزیلی و خارجی آن بسیار ارزان به نظر می رسد، اما پرسش اصلی اینجاست؛ آیا مربی ارزان ۱۵۰ هزار دلاری، می تواند به یحیی گل محمدی و تیم پرسپولیس کمک کند؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رقم دستمزد مربی برزیلی پرسپولیس لو رفت از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×