روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس در تنگنا ؛ مهدی عبدی هم مصدوم شد از منبع افکار. "

پرسپولیس در تنگنا ؛ مهدی عبدی هم مصدوم شد

در شرایطی که پرسپولیس هنوز نتوانسته ضعف خط تهاجمی خود را پوشش دهد، مهدی عبدی نیز با مصدومیت مواجه شده است.

در شرایطی که پرسپولیس هنوز نتوانسته ضعف خط تهاجمی خود را پوشش دهد، مهدی عبدی نیز با مصدومیت مواجه شد.با پایان قرارداد عیسی آل کثیر که البته به دلیل مصدومیت و جراحی از دسترس پرسپولیس خارج شده است و قطع همکاری این باشگاه با مهدی مهدی خانی، هدفگذاری بزرگ یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات مربوط به تقویت خط تهاجمی این تیم با جذب دو مهاجم خارجی بود.اتفاقی که تا این لحظه رقم نخورده و باشگاه در مذاکره با گزینه های مدنظر یحیی گل محمدی برای عقد قرارداد با ناکامی همراه بوده است.اما شاید دردسر بزرگ این باشد که پرسپولیس از پتانسیلی که در اختیار دارد نیز نتواند به طور کامل استفاده کند. بعد از اینکه حامد پاکدل به دلیل مصدومیت چند روزی در تمرینات این تیم غایب بود و به تازگی در اختیار یحیی گل محمدی قرار گرفته، اکنون مهدی عبدی جدیدترین مصدوم سرخپوشان لقب گرفته است.عبدی که فصل گذشته را علیرغم تمام هجمه هایی که متوجه وی بود با ثبت 7 گل در لیگ و دو گل در جام حذفی، کار را به پایان رساند، امید زیادی داشت که با توجه به تقویت خط حمله این تیم بتواند فصل فوق العاده ای را پشت سر بگذارد. جذب نفراتی چون سروش رفیعی و سعید صادقی که قدرت بالایی در بازیسازی و گلسازی دارند در کنار حضور مهدی ترابی و البته دانیال اسماعیلی فر می تواند یک پوئن مثبت برای هر مهاجمی محسوب شود.عبدی اما در آخرین تمرین تیمش دچار آسیب دیدگی و با بررسی شرایط با دوری دو هفته ای از تمرینات گروهی مواجه شد تا در دیدارهای تدارکاتی آتی سرخپوشان از دسترس یحیی گلمحمدی خارج شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس در تنگنا ؛ مهدی عبدی هم مصدوم شد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×