روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره بارسلونا روبروی استقلال و پرسپولیس قرار می‌گیرد؟ از منبع افکار. "

ستاره بارسلونا روبروی استقلال و پرسپولیس قرار می‌گیرد؟

از صبح امروز شایعات عجیبی درباره حضور اسطوره برزیلی در باشگاه الهلال به گوش می رسد.

مطبوعات عربستانی صبح امروز فاش کردند که مدیریت باشگاه الهلال به ریاست فهد بن نافل در تلاش است تا رونالدینیو ، اسطوره فوتبال برزیل را به خدمت گرفته و به کادرفنی این تیم اضافه کند. این شایعه در شرایطی منتشر شده که چندی پیش الهلال با دستور شورای حل اختلاف فدراسیون عربستان و به دلیل شکایت باشگاه النصر از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده بود.با وجود این بحران، خبر به خدمت گرفتن رونالدینیو، در خیابان های شهر ریاض دهان به دهان می پیچد اما به نظر می رسد این اخبار تنها حدس و گمان هواداران الهلال است چراکه اسطوره برزیلی از زمان اعلام بازنشستگی، در هیچ پست ورزشی ای از جمله کادرفنی کار نکرده است.علاوه براین رونالدینیو و باشگاه الهلال تاکنون موضع خود را به صورت رسمی نسبت به این اخبار اعلام نکرده اند که این موضوع تنها شایعه بودن این خبر را تایید می کند. شایان ذکر است که باشگاه الهلال در فصل گذشته برای سومین بار متوالی و همچنین هجدهمین بار عنوان قهرمانی لیگ عربستان را به دست آورد.در صورتی که این شایعه به وقوع بپیوندد تقابل احتمالی الهلال با پرسپولیس و استقلال جذاب خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره بارسلونا روبروی استقلال و پرسپولیس قرار می‌گیرد؟ از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×