روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " راز علاقه سرمربی پرسپولیس به مهاجم جنجالی لو رفت از منبع افکار. "

راز علاقه سرمربی پرسپولیس به مهاجم جنجالی لو رفت

باشگاه و سرمربی پرسپولیس پیش از این هم علاقه مند به جذب مهاجم برزیلی ویزلا بوده اند.

در حالی که یک ماهی است باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب کاسیانو مهاجم برزیلی ویزلا پرتغال است و البته تا امروز هم موفق به جذب این بازیکن نشده، اما این علاقه پرسپولیس و البته یحیی گل محمدی به کاسیانو برای امروز و این پنجره نقل وانتقالاتی نیست.جالب است بدانید سال گذشته هم کاسیانو در سبد خرید یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس بود و البته با قیمتی متفاوت نسبت به امسال. شنیده ها حاکی از آن است که سال گذشته پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای خرید این بازیکن نزدیک یک میلیون و ۲۰۰ هزار یورو بوده که البته به سرانجام نرسیده است. این در حالی است که قیمت امسال این بازیکن با احتساب رضایت نامه به مراتب کمتر از قیمتی است که سال گذشته برای خرید کاسیانو پیشنهاد شده بود. این موضوع نشان می دهد که سرمربی پرسپولیس علاقه زیادی به بازی این بازیکن دارد و باید دید او در زمان حضور در این تیم می تواند توقعات را برآورده کند یا نه.به هرحال هرچه هست ظاهرا جذب کاسیانو حتی در شرایطی که مصدوم است قطعی شده و باید این بازیکن را جدیدترین و شاید آخرین خرید این فصل سرخپوشان دانست. با اضافه شدن کاسیانو فهرست بازیکنان پرسپولیس تکمیل می شود تا گل محمدی با خیال راحت پرسپولیس را آماده فصل سخت پیش رو کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " راز علاقه سرمربی پرسپولیس به مهاجم جنجالی لو رفت از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×