روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آمادگی بالای ستاره تازه وارد پرسپولیس برای شروع فصل جدید از منبع افکار. "

آمادگی بالای ستاره تازه وارد پرسپولیس برای شروع فصل جدید

از تمرینات تیم پرسپولیس خبر می رسد، سروش رفیعی یکی از بهترین و آماده ترین بازیکنان تمرین پرسپولیس است.

سروش رفیعی هافبک فصل گذشته سپاهان بعد از مذاکره با مدیران پرسپولیس و توافق با این تیم، با قراردادی ۲ ساله به تیم سابقش بازگشت تا برای سومین بار بازی در پرسپولیس را تجربه کند.سروش ذاتا یک بازیکن فانتزی و پاسور است. بازیکنی که جای خالی او در ترکیب پرسپولیس حس می شد و در فصل گذشته نبود چنین بازیکنی با قدرت بازیسازی بالا در پرسپولیس به چشم آمد. رفیعی با توجه به مدل بازی پرسپولیس در فصل آینده، توانایی بازی در چند پست را دارد.سروش عموما بازیساز است و این تیم در چند فصل گذشته نشان داد که با روش ۲-۲-۴ بازی می کند؛ یعنی دو هافبک دفاعی و دو وینگر. رفیعی البته در پست وینگر هم به کرات بازی کرده و سابقه بازی در پست هافبک دفاعی را نیز در کارنامه دارد. البته سروش به شرطی می تواند در پست هافبک دفاعی ایفای نقش کند که یک مکمل تخریب کننده در میانه میدان کنار او باشد.از تمرینات پرسپولیس خبر می رسد، رفیعی یکی از بهترین و آماده ترین بازیکنان تمرین سرخ پوشان است و عملکرد بسیار خوبی در تمرینات روزهای اخیر تیمش و همچنین بازی های دوستانه داشته است. رفیعی که علاقه زیادی به بازی برای سرخ پوشان داشت، در تابستان امسال به هدف خودش رسید و انگیزه های بسیار زیادی هم برای درخشش در فصل پیش رو خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آمادگی بالای ستاره تازه وارد پرسپولیس برای شروع فصل جدید از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×